Reklama

Aaron Carter po raz pierwszy zostanie ojcem. Upadły gwiazdor oficjalnie potwierdza ciążę Melanie Martin

Kolejne spore zmiany w życiu Aarona Cartera - tym razem 32-letni wokalista ogłosił, że ze swoją dziewczyną Melanie Martin będą mieli dziecko.

Aaron Carter zostanie ojcem. Z lewej matka wokalisty - Jane Carter

Aaron Carter (posłuchaj!) podczas transmisji na żywo na Instagramie pokazał pozytywny wynik testu ciążowego.

Reklama

"Będę na pewno zajętym ojcem. To jest oficjalne ogłoszenie, jesteśmy w ciąży" - powiedział.

Informację potwierdził także w oświadczeniu przekazanym magazynowi "People".

"Oboje tego chcemy. Oboje się o to staraliśmy. Skupiam się teraz na przyszłości i byciu ojcem. Chcę być dobrym tatą. Na tym się skupiam - moja muzyczna kariera idzie naprawdę dobrze, koncertowanie, linia odzieżowa nie jest dla mnie aż tak ważne jak muzyka. Ale najważniejsza jest dla mnie rodzina" - podkreśla Aaron Carter.

Przypomnijmy, że raptem miesiąc wcześniej Melanie Martin została aresztowana z powodu podejrzeń o przemoc domową w domu Cartera w Kalifornii.

Wtedy wokalista przedstawił swoją wersję wydarzeń, że do incydentu doszło, gdy chciał zerwać z partnerką z powodu jej niewierności.

"Miłość zwycięża" - napisała Melanie Martin pod swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie, na którym całuje się namiętnie z Aaronem Carterem.

Jesienią 2019 r. pojawiły się informacje, że gwiazdor lat 90. jest chory psychicznie (zdiagnozowano u niego schizofrenię, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, depresję maniakalną oraz lęki).

Już wtedy sąd zdecydował, że wokalista musi sprzedać swoją kolekcję karabinów i pistoletów. W listopadzie tymczasowy zakaz posiadania broni dla celebryty został rozszerzony o rok. Carter ma też zakaz zbliżania się do swojej siostry Angel i jej męża Coreya Conrada.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aaron Carter | Melanie Martin | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje