Reklama

28 tys. dolarów za lekcję u AC/DC

Za jedną lekcję gry na gitarze udzieloną przez Angusa Younga z grupy AC/DC, zwycięzca aukcji zorganizowanej przez internetowy dom aukcyjny eBay i sklep płytowy HMV, zapłaci oszałamiającą sumę 28 tysięcy dolarów!

Uczniem Angusa będzie niejaki Wade Sickler z Seattle, a pieniądze, które zdecydował się zapłacić za tę przyjemność, zasilą konto fundacji muzykoterapii Nordoff-Robbins, która pracuje z głęboko upośledzonymi dziećmi. Członkowie AC/DC nie potrzebują dodatkowych źródeł dochodu, ponieważ ich najnowszy album, zatytułowany "Stiff Upper Lip", sprzedaje się jak świeże bułeczki - osiągnął już pierwsze miejsce na liście najchętniej kupowanych albumów rockowych, opublikowanej przez tygodnik "Billboard".

Fenomen popularności AC /DC wytłumaczył najlepiej jak potrafił wokalista zespołu, Brian Johnson: "Z nami jest jak z masarnią. Kiedy jesteś w masarni, to nie prosisz o piwo. Kupujesz kotlety - ale nie dlatego, że spodziewasz się po nich czegoś innego, ale dlatego, że masz ochotę na kotlety, które smakują jak kotlety. Myślę, że ludzie lubią to, do czego przywykli. Nie podobają im się zbyt częste zmiany."

Reklama

Launch
Dowiedz się więcej na temat: dom aukcyjny | AC/DC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy