10 najseksowniejszych DJ-ek z Azji

Serwis muzyczny EDMdroid.com opublikował zestawienie 10 najbardziej atrakcyjnych DJ-ek pochodzących z Azji. Zobaczcie listę.

Ashley Rivera została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych DJ-ek Azji

1. Leng Yein (Malezja)

Len Yein to DJ-ka i modelka, która pojawiała się na okładach takich pism jak "Playboy", "Maxim" i "FHM". Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku pięciu lat, kiedy to zaczęła pobierać lekcje gry na pianinie. Na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tys. użytkowników. Serwis EDMdroid.com umieścił ją po raz kolejny na szczycie zestawienia.

2. Nina & Malika (Indie)

Reklama

Duet DJ-ski z Indii na swoim koncie ma m.in. supportowanie grupy Coldplay oraz występy na największych festiwalach w kraju - Sunburn Festival i VH1 Supersonic Festival.

W 2016 roku producentki podpisały profesjonalny kontrakt i wydały singel "Never Let You Go". Obie DJ-ki są również modelkami i aktorkami.

3. King Lady (Wietnam)

Pham Thi Thu Hien, czyli King Lady robi w Azji błyskotliwą karierę. W 2014 roku trafiła na listę 100 najlepszych DJ-ek serwisu Thefdjlist.com. Dziennikarze wyliczają, że w ciągu dwóch lat zagrała w ponad 20 krajach, zwiedziła ważne festiwale muzyki elektronicznej i supportowała największe gwiazdy gatunku.

4. DJ Jade Rasif (Singapur)

Singapurska DJ-ka i aktorka cieszy się ogromną popularnością w kraju. Nic dziwnego, że jest najlepiej opłacanym DJ-em w Singapurze. W trakcie swojej kariery miała okazję wystąpić na festiwalach It’s Ship! oraz Future Music Festival. Jej karierze nie przeszkodził nawet fakt, że jej ojciec, David Rasif to prawnik, który okradł swoich klientów na ponad 11 milionów singapurskich dolarów.

Tenashar (Singapur)

W 2013 roku Tenashar została sklasyfikowana na 87. miejscu 100 najlepszych DJ-ów magazynu "DJ Mag". Singapurka podpisała również kontrakt z Universal Music, co zaowocowało wydaniem singla "Traffic".

DJ Alexis Grace (Malezja)

Malezyjska DJ-ka karierę rozpoczęła w 2013 roku i szybko wyrobiła sobie pozycję na azjatyckich scenach. Alexis Grace swoje sety prezentowała m.in. w Australii, Chinach, Hong Kongu, Tajlandii, Laosie i Kambodży. Uznana została za szóstego najlepszego DJ-a w Azji. Na jej stronie możemy przeczytać również, że jest ikoną mody.

Troy & Lokyii (Hong Kong)

Duet święci triumfy przede wszystkim w Chinach, gdzie trafił na piąte miejsce najlepszych DJ-ów w kraju. Ponadto dziewczyny koncertują po lokalnych klubach.

Bombshell (Tajwan)

Amy Kao (bo tak naprawdę nazywa się Bombshell) to nie tylko DJ-ka, ale także wokalistka i modelka. W 2011 roku magazyn "FHM" uznał ją "najseksowniejszą boginią" w kraju.

Ashley Rivera (Filipiny)

Ashley Rivera, czyli Petra Mahalimuyak to youtuberka, influencerka i trenerka fitness, która nocami robi karierę jako DJ-ka. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, jednak ma filipińskie, chińskie, a nawet hiszpańskie korzenie.

DJ Soda (Korea Południowa)

Internauci poznali ją za sprawą nagrania, na którym tańczy do "New Dance" Redfoo. Na koncie ma album "Closer" w 2016 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje