Reklama

Reklama

10 najgorzej ocenionych płyt przez użytkowników Metacritic

Metacritic to jedna z największych i najpopularniejszych stron internetowych agregujących recenzje dotyczące filmów, muzyki, seriali i gier komputerowych, która działa od 2001 roku. Oprócz recenzji w serwisie płyty oceniać mogą również internauci. Często zdarza się, że ich wybór zupełnie nie pokrywa się z opiniami recenzentów. Prezentujemy więc 10 najgorszych płyt zdaniem użytkowników Metacritic.

10. Metallica i Lou Reed - "Lulu"

Wspólna płyta Lou Reeda i Metalliki została wydana w 2011 roku. Jej generalna ocena wynosi 45 punktów na 100. Natomiast internauci ocenili płytę na 2.1 (w 10 stopniowej skali).

9. Justin Bieber - "My World 2.0"

Podobną ocenę od użytkowników uzyskał również album Justina Biebera "My World 2.0" z 2010 roku. Opinia internautów mocno rozmija się z recenzjami (68 punktów na 100).

8. Soulja Boy Tell' Em - "souljaboytellem.com"

Podobną ocenę uzyskał również debiutancki album rapera Soulja Boya "souljaboytellem.com", który pojawił się w sprzedaży w 2007 roku.

7. Chingy - "Hoodstar"

Ostatnią płytą w zestawieniu, którą użytkownicy serwisu Metacritic ocenili na 2.1 jest "Hoodstar" rapera Chingy.

Reklama

6. Dirty Vegas - "One"

Nieco gorzej przez użytkowników został oceniony album brytyjskiego trio Dirty Vegas. Ich house'owa płyta "One" uzyskała wynik 2.0 na 10.

5. Tanlines - "Highlights"

Mimo niezłych recenzji (68 punktów na 100) album grupy Tanlines "Highlights" z 2015 roku został oceniony przez internautów na 1.8.

4. Robin Thicke - "Paula"

Siódmy album studyjny Robina Thicke’a z 2014 roku został oceniony przez internautów na 1.6. Złe recenzje i oceny przełożyły się na słabą sprzedaż. W Stanach album rozszedł się łącznie w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy. Natomiast w Australii płyta w pierwszym tygodniu sprzedała się w liczbie... 158 sztuk.

3. Gucci Mane I V-Nasty - “BAYTL"

W 2011 roku pochodząca z Kanady raperka V-Nasty wydała album wspólnie z Gucci Manem. Nie został on jednak pozytywnie oceniony. Użytkownicy Metacritic dali mu ocenę 1.6 na 10.

2. Soulja Boy Tell' Em - "ISouljaBoyTellEm"

Drugi album w zestawieniu rapera Soulja Boya pochodzi z 2008 roku. Został on oceniony jeszcze gorzej, bo otrzymał łączną notę 1.4.

1. Santana - "Corazon"

Najgorszą płytą według użytkowników Metacritic został natomiast dwudziesty drugi album Santany "Corazon" z 2014 roku. Jego łączna nota to 1.2 na 10.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy