"Twoja twarz brzmi znajomo": Karolina Pisarek jako Smolasty. Wreszcie zaskoczy? [WIDEO]

Karolina Pisarek jako Smolasty w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Karolina Pisarek jako Smolasty w "Twoja twarz brzmi znajomo"Polsat

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kim jest Krzysztof Cugowski junior?

Śpiewająca rodzina Cugowskich - od lewej: Krzysztof, Wojtek i Piotr, u góry Krzysztof junior, 2002 r. W 2014 r., po zakończeniu działalności Budki Suflera, Krzysztof Cugowski powołał do życia rodzinny projekt Cugowscy, w którym towarzyszyli mu jego synowie, dotychczas znani ze swojego zespołu Bracia: wokalista Piotr Cugowski i Wojtek Cugowski, głównie gitarzysta, ale także wokalista.
Śpiewająca rodzina Cugowskich - od lewej: Krzysztof, Wojtek i Piotr, u góry Krzysztof junior, 2002 r. W 2014 r., po zakończeniu działalności Budki Suflera, Krzysztof Cugowski powołał do życia rodzinny projekt Cugowscy, w którym towarzyszyli mu jego synowie, dotychczas znani ze swojego zespołu Bracia: wokalista Piotr Cugowski i Wojtek Cugowski, głównie gitarzysta, ale także wokalista. Krzysztof JaroszAgencja FORUM
Jesienią 2021 r. na antenie Polsatu pojawi się 15. edycja popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". W składzie jury zadebiutują Michał Wiśniewski i Gromee, którzy pojawią się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej. Uczestnikami będą Krzysztof Cugowski junior (na zdjęciu), Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska i Klara Williams.
Jesienią 2021 r. na antenie Polsatu pojawi się 15. edycja popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". W składzie jury zadebiutują Michał Wiśniewski i Gromee, którzy pojawią się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej. Uczestnikami będą Krzysztof Cugowski junior (na zdjęciu), Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska i Klara Williams.AKPA
23-letni Krzysztof Cugowski junior to syn znanego głównie z Budki Suflera Krzysztofa Cugowskiego z jego drugiego małżeństwa z Joanną. Najmłodszy z braci zaliczył wokalny epizod na płycie rodzinnego projektu "Cugowscy", jednak od pewnego czasu wiadomo, że jego największą pasją jest aktorstwo.
23-letni Krzysztof Cugowski junior to syn znanego głównie z Budki Suflera Krzysztofa Cugowskiego z jego drugiego małżeństwa z Joanną. Najmłodszy z braci zaliczył wokalny epizod na płycie rodzinnego projektu "Cugowscy", jednak od pewnego czasu wiadomo, że jego największą pasją jest aktorstwo.AKPA
Krzysztof Cugowski junior aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Po liceum Chris zdecydował się podjąć naukę na Wydziale Artystycznym na Uniwersytecie w Winchester. Polak trafił na plan serialu Netflixa "Bridgertonowie", co było dla niego niezapomnianą przygodą.
Krzysztof Cugowski junior aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Po liceum Chris zdecydował się podjąć naukę na Wydziale Artystycznym na Uniwersytecie w Winchester. Polak trafił na plan serialu Netflixa "Bridgertonowie", co było dla niego niezapomnianą przygodą.AKPA
Krzysztof Cugowski junior utrzymuje się samodzielnie. "Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca" - mówił dumny Krzysztof Cugowski w wywiadzie dla "Faktu".
Krzysztof Cugowski junior utrzymuje się samodzielnie. "Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca" - mówił dumny Krzysztof Cugowski w wywiadzie dla "Faktu".AKPA
Młody aktor nie krył, że starsi bracia byli dla niego inspiracją, ale nie chciał, być "kolejnym bratem, który poszedł w muzykę". "To byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją" - komentował Chris Cugowski w jednym z wywiadów.
Młody aktor nie krył, że starsi bracia byli dla niego inspiracją, ale nie chciał, być "kolejnym bratem, który poszedł w muzykę". "To byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją" - komentował Chris Cugowski w jednym z wywiadów.AKPA
Krzysztof "Chris" Cugowski junior ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. "Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek" - tak uczestnika zapowiadał oficjalny profil programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie.
Krzysztof "Chris" Cugowski junior ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. "Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek" - tak uczestnika zapowiadał oficjalny profil programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie.AKPA

"Twoja twarz brzmi znajomo": Karolina Pisarek jako Smolasty [WIDEO]

Karolina Pisarek jako Smolasty rządzi sceną! PolsatPolsat

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepsze występy w historii programu

Sławomir jako Freddie Mercury
Sławomir jako Freddie MercuryM. ZawadaPolsat
Natalia Szroeder jako Whitney Houston
Natalia Szroeder jako Whitney HoustonM. ZawadaPolsat
Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki
Mateusz Ziółko jako Zbigniew WodeckiM. ZawadaPolsat
Maria Tyszkiewicz jako Rihanna
Maria Tyszkiewicz jako RihannaM. ZawadaPolsat
Maria Tyszkiewicz jako Doda
Maria Tyszkiewicz jako DodaM. ZawadaPolsat
Kacper Kuszewski jako Maryla Rodowicz
Kacper Kuszewski jako Maryla RodowiczM. ZawadaPolsat
Filip Lao jako Czesław Niemen
Filip Lao jako Czesław NiemenM. ZawadaPolsat
Maria Tyszkiewicz jako Edyta Górniak
Maria Tyszkiewicz jako Edyta GórniakM. ZawadaPolsat