Dorota Osińska przypomina swój debiut

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Na fali popularności związanej z show "The Voice of Poland" na początku lipca ukaże się reedycja debiutanckiej płyty Doroty Osińskiej.

Dorota Osińska na okładce płyty "Kamyk zielony"
Dorota Osińska na okładce płyty "Kamyk zielony" 

Przypomnijmy, że niedowidząca wokalistka była jednym z objawień muzycznego show TVP2, dochodząc do ścisłego finału. Program ostatecznie wygrała Natalia Sikora, ale na Dorotę spłynął również deszcz pochwał.

Album "Kamyk zielony" pierwotnie ukazał się w 2010 roku. Płyta zawiera piosenki do tekstów napisanych przez Magdę Czapińską. Znalazło się tam 14 utworów, w tym m.in. "Ktoś do kochania", "Pogoda ducha", "Święty spokój", "Tamta miłość" oraz "Remedium (wsiąść do pociągu)".

"Dorota Osińska ma w sobie coś, co odróżnia ją od innych utalentowanych artystek: dar hipnotyzowania słuchaczy. Kiedy śpiewa, sala niemal wstrzymuje oddech, kiedy milknie, rozlegają się owacyjne oklaski. Jest prawdziwa aż do bólu. Śpiewa duszą. Tak emocjonalnie, że nikt nie pozostaje obojętny" - chwali wokalistkę Magda Czapiewska.

Od 2003 r. 35-letnia obecnie Dorota Osińska związana jest z warszawskim Teatrem Rampa (egzamin eksternistyczny ZASP).

Czytaj także:

Przejdź na