Reklama

Tajemnicza Doda

"Zaczął się nowy etap mojego życia, spowodowany co prawda przykrą sytuacją prywatną, o której pewnie będzie już niedługo głośno" - to tajemnicza słowa do fanów, które Doda umieściła na swojej stronie internetowej.

Piosenkarka skomentowała także niedawne przyjęcie z okazji 23. urodzin.

Reklama

"Po raz pierwszy w życiu miałam imprezę urodzinową z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory to ja organizowałam niespodzianki, jednak w tym roku moi przyjaciele zaskoczyli mnie w sposób, o którym mogłam tylko pomarzyć" - pisze Doda.

"Na początku poszliśmy na kolację-niespodziankę do Marriottu, gdzie czekali już na mnie rodzice i najbliżsi. Następnie z zawiązanymi oczami dotarłam do klubu, gdzie nagle, z ciemności, wyłoniło się mnóstwo postaci z piskiem i okrzykami radości".

"Byli to moi wszyscy znajomi z pracy i nie tylko. Na wielkich plazmach wyświetlały się moje zdjęcia - od czasów dzieciństwa do teraz. Wszelkie oczekiwania jednak przeszedł urodzinowy tort, który zrobiony był na specjalne zamówienie, a wyglądał jak... naga Doda" - wspomina wokalistka Virgin.

"Sami możecie się domyślić jak ciężko było mi odcinać sobie nogi i biust (śmiech). Chociaż jestem dość ciężką osobą do imprezowania, gdyż mam specyficzne preferencje muzyczne, to i tak bawiłam się doskonale, gdyż DJ spełniał je w 100 procentach".

"Po kilku godzinach na scenę wparowali striptizerzy, którzy wyłonili się z dymu. Prawie zaczęli się ocierać swoją miednicą o moje czoło i czoło Anetki, która ponadprzeciętnie wykazywała chęć macania ich pośladków (śmiech)".

"Później mieliśmy mini-karaoke, gdzie Radosław mógł pokazać swoje zdolności artystyczne. Całość imprezy opiewała w balony, serpentynki oraz mój ulubiony drink - truskawkową margaritę".

"Pragnę również powiedzieć, że w dniu 15 lutego zaczął się nowy etap mojego życia, spowodowany co prawda przykrą sytuacją prywatną, o której pewnie będzie już niedługo głośno".

"Czuję jednak, że będzie zaj**iście, a moje życie wejdzie w inny wymiar. Dziękuję za życzenia i Wam również życzę tak fascynujących urodzin i oddanych przyjaciół" - Doda napisała do fanów.

Co według Was rozpoczęło nowy etap w życiu Dody? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawda | życia | virgin | dodaj | etap | tajemnicza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje