Reklama

Ptaky i "Religia życia"

W wrześniu 2008 roku za pośrednictwem serwisu Muzzo.pl rockowy zespół Ptaky wydał swoją drugą płytę udostępniając cały album "Szkoła Latania" za darmo w internecie. Teraz wydawnictwo wychodzi w postaci płyty CD.

Na płycie znajduje się dodatkowa kompozycja "Religia Życia". "To kropka nad i tego albumu" - podkreśla wokalista Sebastian Makowski, który wcześniej w rozmowie z INTERIA.PL zapowiadał, że będzie wersja na CD.

"Obawiam się świata zlaicyzowanego do obrzydzenia, świata pustego, nihilistycznego, pozbawionego wyższej wartości pochodzącej z wyznaniowej duchowości... ale jeszcze bardziej obawiam się braku prawdziwego ekumenizmu, faszyzmu religijnego, którego ludzkość nie potrafi pozbyć się od tysięcy lat, mordując się nawzajem w imię wyznawanego Boga" - mówi o nowym utworze wokalista Ptaków.

Reklama

Gościnnie na płycie wystąpili: Magda Koronka (skrzypce w utworze "Są Takie Dni"), Wojtek Horny (klawisze w utworze "Zapałki Marzeń"), Ewa Wentland (śpiew w utworze "Taniec z Manekinem") i Adam Urbanowicz (fortepian w utworze "Jak Ptaki Na Wietrze" i "Boją Się Ludzie").

Oto program "Szkoły latania" w wersji na CD:

1. "Coexist" - intro
2. "Kaznodzieja"
3. "Taniec z manekinem"
4. "Boją się ludzie miłości"
5. "Są takie dni"
6. "Zapałki marzeń"
7. "Ana"
8. "Zaklęty dom"
9. "Religia Zycia" - bonus
10. "Jak Ptaki na wietrze"
11. "Zanim przyjdę".

Posłuchaj całej płyty "Szkoła Latania" w Muzzo.pl.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: religie | szkoła | religia | życia | PtakY
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy