Reklama

Marek Piekarczyk zapowiada nowy utwór TSA

Od wydania płyty "Proceder" w 2004 roku fani TSA wciąż czekają na nowe nagrania tej legendy polskiego rocka.

"Na tym koncercie będzie oficjalna premiera nowego utworu TSA" - taki wpis pojawił się w środę (11 września) na oficjalnym profilu Marka Piekarczyka na Facebooku.

Reklama

W ten sposób wokalista TSA zapowiedział występ swojej grupy na imprezie Roll & Rock 2013 w Operze Leśnej w Sopocie. 20 września obok TSA zagrają także IRA, Czerwone Gitary i Żuki z przebojami The Beatles. Koncert poprowadzą Krzysztof Skiba i Maciek Kraszewski.

Fani TSA liczą na to, że nowy utwór to zapowiedź nowego albumu, ale póki co takie deklaracje nie padły. We wcześniejszych wypowiedziach muzycy zespołu raczej tonowali oczekiwania sympatyków.

- Do powstania płyty jest zawsze dalej niż do piosenki. To, że ludzie mają mnóstwo piosenek, nie znaczy, że będzie z tego płyta. Nie wiem, czy płyta nie jest przeżytkiem - mówił INTERIA.PL Marek Piekarczyk na początku 2012 roku.

Przypomnijmy, że wydany w kwietniu 2004 roku "Proceder" był pierwszym - i jedynym jak do tej pory - albumem TSA po reaktywacji najsłynniejszego składu (wokalista Marek Piekarczyk, gitarzyści Andrzej Nowak i Stefan Machel, basista Janusz Niekrasz i perkusista Marek Kapłon).

Obecnie Piekarczyk jest po raz drugi trenerem w telewizyjnym show "The Voice of Poland". Andrzej Nowak koncertuje i nagrywa z własnym zespołem Złe Psy.

Zobacz teledyski TSA na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TSA | Marek Piekarczyk | utwór

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje