Reklama

"Dni" rockowego Petera Pana

Właśnie do sprzedaży trafiła "Days" - debiutancka płyta zespołu Peter Pan, który jest nowym projektem jednego z najbardziej cenionych muzyków na polskiej scenie progresywnej, Wojtka Szadkowskiego (Satellite, Collage).

Bębniarz myślał o tym projekcie od 10 lat, ale dopiero niedawno doszło do jego zrealizowania. Ostatecznie prace nad "Days" przeciągnęły się o kolejne miesiące.

Reklama

- Mam już bardzo dużo pomysłów dla tego nowego projektu. To będzie takie bardziej szalone - krótsze utwory, no nie wiem nawet jak to powiedzieć. Będzie na pewno inaczej - tak nam zapowiadał powstanie Peter Pan Wojtek Szadkowski na początku 2005 roku.

Do współpracy nad płytą grupy Peter Pan zaproszeni zostali: Radek Chwieralski (gitary, m.in. Analog, Hetman, Night Rider, Sote), Konrad Biliński (klawisze, PUMA), tajemniczy Peter (wokal) i Ola Pawińska (bas, Talath Dirnen, Metropolis). Ostatecznie tą ostatnią zastąpił Jarek Michalski.

"Days to rockowy, zwarty, energetyczny album, którego najmocniejszą stroną nie są popisy instrumentalne, ale feeling, strumień energii i rockowa przebojowość" - zapowiada wydawca.

Okładkę płyty przygotował słynny szwedzki grafik Jan Ternald, autor grafik na płytach m.in. zespołu Kaipa.

Oto szczegóły płyty "Days" nad którą patronat objęła INTERIA.PL:

1. "We Are Invincible"
2. "I Am The One"
3. "Days"
4. "Smiling In The Rain"

5. "Flying Over Paradise"
6. "What I Need"
7. "Loving On YOur Own"
8. "Island"
9. "Cold As Stone".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Peter | Peter Pan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje