Cohen zbiera na emeryturę

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

W czerwcu rozpoczęła się trasa kanadyjskiego barda Leonarda Cohena, który na koncertach zbiera pieniądze na godną emeryturę, po tym jak okazało się, że była menedżerka wyprowadziła z jego konta co najmniej 5 milionów dolarów!

Leonard Cohen - fot. Isifa
Leonard Cohen - fot. IsifaGetty Images/Flash Press Media

Przypomnijmy, że w 2005 roku Cohen pozwał Kelley Lynch, która była jego menedżerką przez 17 lat. Wokalista zwolnił ją w październiku 2004 r., zarzucając wypłatę pieniędzy z prywatnych i inwestycyjnych kont. Okazało się wówczas, że jego fortuna stopniała do zaledwie 150 tys. dolarów.

Cohen został niemal bez środków do życia, dlatego zdecydował się ruszyć w światową trasę koncertową. W jej ramach dwukrotnie wystąpi w naszym kraju, gdzie ma wiernych i oddanych fanów: w poniedziałek, 29 września, zagra we wrocławskiej Hali Stulecia, a w środę (1 października) na warszawskim Torwarze.

Niewykluczone, że będzie to ostatnia okazja, by zobaczyć 74-letniego muzyka na żywo.

Zobacz teledyski Leonarda Cohena na stronach INTERIA.PL.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na