Alergen cierpi na bezsenność

Krakowska formacja Alergen dorobiła się kolejnego teledysku. Wideo "Bezsenność" możecie już zobaczyć na naszych stronach.

Zdjęcia do klipu zrealizowano na przełomie lipca i sierpnia, ale jak mówi nam lider Alergen Paweł Nawrocki, sam teledysk jest dość jesienny.

Reklama

- Jak wiemy pogoda w tym roku była totalnie beznadziejna. Same nagrania trwały jeden dzień, a dodatkowo były przerywane przez nieustannie padający deszcz i chłód (daliśmy nieźle zarobić kilku kawiarniom) - śmieje się wokalista.

Podczas kręcenia ujęć w przejściu pod wiaduktem na skrzyżowaniu Powstańców w Podgórzu doszło do mało sympatycznej przygody, choć na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie.

- W trakcie nagrywanie podeszło do nas kilku wysoce niezadowolonych miejscowych dreso-żuli z oddechem Smoka Wawelskiego, atmosfera się zagęściła, było trochę niefajnie, ale na szczęście obyło się bez rękoczynów - wspomina lider krakowskiej grupy.

Zobacz teledysk "Bezsenność":

Za kamerą stanęła Majka Będkowska, całość ogarnąć pomagał Krzysztof Łobodziński, a montażem zajął się Kamil Smoter.

- Dziś oddajemy w wasze ręce to, co udało nam się zrobić. Mamy nadzieję, że spodoba wam się piosenka i teledysk! - dodaje na koniec Paweł Nawrocki.

Zobacz teledyski Alergenu na stronach INTERIA.PL!

Posłuchaj piosenek grupy w serwisie Muzzo.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Alergen | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje