Reklama

AC/DC dziś w Warszawie!

Dziś (27 maja) na warszawskim Lotnisku Bemowo wystąpi legendarna grupa AC/DC. Na ten koncert polscy fani musieli czekać blisko 20 lat!

Zespół braci Malcolma i Angusa Young wystąpi na scenie, która ma wielkość 75 na 15 metrów. Była budowana przez około 60 osób, a prace nad jej wzniesieniem trwały od początku tygodnia. Sprzęt potrzebny do postawienia sceny oraz jej elementy zostały przywiezione z Włoch przez aż 14 tirów. Nagłośnienie, które użyte będzie w trakcie koncertu, ma moc 250 tysięcy watt.

Reklama

Przed grupą AC/DC na scenie zobaczyć będzie można rodzimą gwiazdę - zespół Dżem.

Bilety na koncert w cenach 170 zł oraz 310 zł można jeszcze kupić w kasie znajdującej się obok wejścia na teren koncertu (od ul. Powstańców Śląskich).

Zespół AC/DC został założony w 1973 roku przez braci Young: Malcolma i Angusa. Od tamtej pory sprzedali ponad 200 milionów płyt. Do legendy przeszedł charyzmatyczny frontman grupy - Bon Scott, który zmarł niespodziewanie w 1980 roku, mając 33 lata. Kolejny wokalista, Brian Johnson, w opinii fanów grupy zastąpił go co najmniej godnie i pewnie dlatego śpiewa w zespole do dziś. AC/DC mają na koncie takie przeboje jak "Highway To Hell" czy "Shoot To Thrill".

Sprawdź nasz raport specjalny o koncercie AC/DC w Polsce!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncert | braci | Warszawa | AC/DC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje