Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Beata Kozidrak: Kim jest gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie?

Kim jest Beata Kozidrak, która 31 grudnia wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021 w Polsacie? Ile ma lat, jakie są jej wzrost, waga, znak zodiaku, Instagram, wykształcenie i najpopularniejsze piosenki? Czy Beata Kozidrak ma męża i dzieci? Jak wyglądały początki jej kariery? Te pytania zadają sobie użytkownicy internetu, wyszukując informacji na temat Beaty Kozidrak. Oto wszystko, co musisz o niej wiedzieć!

Kim jest Beata Kozidrak, która 31 grudnia wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021 w Polsacie? Ile ma lat, jakie są jej wzrost, waga, znak zodiaku, Instagram, wykształcenie i najpopularniejsze piosenki? Czy Beata Kozidrak ma męża i dzieci? Jak wyglądały początki jej kariery? Te pytania zadają sobie użytkownicy internetu, wyszukując informacji na temat Beaty Kozidrak. Oto wszystko, co musisz o niej wiedzieć!
Beata Kozidrak jest jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021 /Piotr Matusiewicz /East News

Beata Kozidrak, która od ponad 40 lat jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, zaśpiewa podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. 

Beata Kozidrak nie miała najlepszego 2021 roku, więc pewnie ma nadzieję, że 2022 będzie dla niej łaskawszy. Ostatnio o artystce było głośno w mediach za sprawą jazdy samochodem pod wpływem alkoholu, której konsekwencją jest to, że sąd skazał ją na sześć miesięcy prac społecznych i odebrał jej uprawnienia do prowadzenia samochodu przez 5 lat. 

Kim jest Beata Kozidrak, która uświetni swoją obecnością Sylwester Szczęścia

Fani, wyszukując informacji o gwieździe muzyki w internecie, zastanawiają się, ile Beata Kozidrak ma lat, jaki jest jej wzrost i waga, znak zodiaku, Instagram, jakie Beata Kozidrak ma wykształcenie oraz najpopularniejsze piosenki. Zastanawia ich również, czy Beata Kozidrak ma męża i dzieci. 

Reklama

Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule!

Beata Kozidrak: Ile ma lat? Wiek, wzrost, waga, znak zodiaku

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku, co oznacza, że obecnie ma 61 lat, a jej znak zodiaku to Byk. 

Jeśli chodzi o wzrost, Beata Kozidrak nie należy do najwyższych artystek, bo ma około 159 cm. Nie wiadomo, ile waży Beata Kozidrak, jednak trudno jest nie zauważyć, że pomimo upływu lat gwiazda wciąż ma piękną sylwetkę. 

Beata Kozidrak: Wykształcenie i kariera

Jakie wykształcenie ma Beata Kozidrak? Piosenkarka ukończyła szkołę średnią. 

Jest absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Jak wyglądały początki kariery Beaty Kozidrak? 

Gwiazda razem z bratem Jarosławem występowała w domach kultury oraz studenckich klubach. Gdy dołączył do nich Andrzej Pietras i Marek Winiarski, powstał zespół Bajm, który początkowo grał muzykę akustyczną, ale stopniowo rozszerzał swój repertuar. 

Gdy zespół Bajm pojawił się na konkursie debiutantów Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu, Beata Kozidrak zyskała dużą popularność. 

Na przestrzeni lat Beata Kozidrak i Bajm wydali razem aż 10 studyjnych albumów i nagrali mnóstwo hitów. Jednocześnie wokalistka chętnie podejmowała się również udziału w innych muzycznych projektach. 

Występuje też jako samodzielna artystka, która pracuje obecnie nad czwartym solowym albumem.Beata Kozidrak ma na swoim koncie również książkę autobiograficzną "Beata. Gorąca Krew" oraz rolę księżniczki z Rock-Komety w filmie "Pan Kleks w kosmosie". Zagrała też epizodycznie w serialu "Niania".

Beata Kozidrak: Piosenki. Nie tylko Bajm


Co mi Panie Dasz

Biała armia

Dwa serca, dwa smutki

Ta sama chwila

Krótka historia

Jezioro szczęścia

Myśli i słowa

Józek nie daruję Ci tej nocy

Płynie w nas gorąca krew

Nie ma wody na pustyni

Żal mi tamtych nocy i dni

Upiłam się Tobą 

Beata Kozidrak: Partner. Ma męża i dzieci?

Beata Kozidrak nie ma obecnie męża, ale prawdopodobnie pozostaje w szczęśliwym związku z nowym partnerem. W latach 1979–2016 była żoną współtwórcy i menedżera Bajmu, Andrzeja Pietrasa. Beata Kozidrak i Andrzej Piertas mają dzieci - dwie dorosłe córki: Katarzynę i Agatę, która pod koniec 2021 roku poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Oznacza to, że Beata Kozidrak zostanie w 2022 roku babcią

Beata Kozidrak: Instagram

Beata Kozidrak ma profil na Instagramie, który obserwuje prawie 97 tys. osób. 

Instagram: @beatakozidrak

Artystka dzieli się tam z fanami zdjęciami z koncertów oraz innych wydarzeń, w których bierze udział oraz prywatnymi fotkami. 

Często publikuje też archiwalne kadry oraz aktualne zdjęcia, do których pozuje sama lub ze znajomymi. 

Czytaj również:

Były mąż Beaty Kozidrak ma nową ukochaną. Kim jest Beata?

Beata Kozidrak napisała dla córki piosenkę!

Co z filmem o Beacie Kozidrak?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL