Reklama

Mam talent

Reklama

"Mam talent": Kim jest Miłosz Bachonko? To on wygrał 14. edycję programu!

13-letni akordeonista Miłosz Bachonko został laureatem 14. edycji "Mam talent". Młody muzyk z Lublina ma na swoim koncie spore sukcesy.

13-letni akordeonista Miłosz Bachonko został laureatem 14. edycji "Mam talent". Młody muzyk z Lublina ma na swoim koncie spore sukcesy.
Miłosz Bachonko wygrał 14. edycję "Mam talent" /Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN /East News

Miłosz Bachonko to już trzeci muzyk grający na akordeonie, który wygrał program "Mam talent". Poprzednio do takiej sytuacji doszło w drugiej (Marcin Wyrostek) i dziesiątej edycji (Lukas Gogol).

W jury programu zasiadają: Agnieszka ChylińskaMałgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Program od pierwszej edycji prowadzi Marcin Prokop. Przez wiele odsłon towarzyszył mu Szymon Hołownia, który od jakiegoś czasu zajmuje się polityką. Obecnie drugim gospodarzem show jest Michał Kempa - polski komik i stand-uper.

Reklama

Z Carnegie Hall do "Mam Talent": Kim jest Miłosz Bachonko?

13-letni Miłosz Bachonko z Lublina gra na akordeonie od pięciu lat. Nie tylko gra, bo sam też komponuje. Chłopczyk wyznał, że miał już okazję zagrać w legendarnej Carnegie Hall w Nowym Jorku. Miłosz od lat zdobywa czołowe miejsca w polskich i zagranicznych konkursach gry na akordeonie, w tym Grand Prix w ramach International Music Talent Competition Spring 2020. Jest też finalistą międzynarodowego telewizyjnego konkursu "Wirtuozi V4+" z 2021 r.

W "Mam talent" na castingu otrzymał Złoty Przycisk od Michała Kempy, co dało mu bezpośredni awans do półfinałów. Tam z kolei wszyscy trzej jurorzy zgodnie wcisnęli Platynowy Przycisk, który sprawił, że młody muzyk znalazł się w finale. W ostatnim etapie decyzją telewidzów zdobył najwięcej głosów, wygrywając 300 tys. zł.

Chłopiec jest też fanem piłki nożnej - na swoim kanale na YouTube opublikował akordeonową wersję hymnu Ligi Mistrzów.

"Jednym z moich największych marzeń jest zagranie na akordeonie na otwarciu mistrzostw świata w piłce nożnej" - mówił w programie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miłosz Bachonko | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy