The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice Of Poland 12": Igor Kowalski zachwycił trenerów. Kogo wybierze? [WIDEO]

W najbliższą sobotę na antenę powróci program "The Voice of Poland". Na Facebooku programu pojawiła się zapowiedź z fragmentem występu Igora Kowalskiego, podczas którego wszyscy jurorzy obrócili fotele.

W najbliższą sobotę na antenę powróci program "The Voice of Poland". Na Facebooku programu pojawiła się zapowiedź z fragmentem występu Igora Kowalskiego, podczas którego wszyscy jurorzy obrócili fotele.
Igor Kowalski zachwycił jury /Pawel Wodzynski /East News

Po raz dwunasty telewidzowie będą świadkami zmagań największych muzycznych talentów w tym kraju. Na Facebooku "The Voice Of Poland" pojawił się przedsmak Przesłuchań w Ciemno, w postaci fragmentu występu Igora Kowalskiego

Możemy spodziewać się najlepszego - na wideo wszyscy jurorzy oczarowani są występem chłopaka i odwracają fotele. Kogo z nich Igor wybierze na swojego trenera?

The Voice of Poland 12. Kiedy pierwszy odcinek?

Na nowy sezon programu musieliśmy czekać rok. Nagrodą w programie jest kontrakt płytowy, tytuł "najlepszego głosu w Polsce" oraz 50 tysięcy złotych. Premierowy odcinek 12. edycji rozpocznie się w sobotę, 11 września o 20. 

Reklama

W najnowszej edycji uczestników oceniać będą Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Już wiemy, że w nowej edycji wśród prowadzących nie zobaczymy Macieja Musiała. Jego miejsce zajmie Aleksander Sikora

"Powierzona mi rola w 'The Voice of Poland' to dla mnie ogromny zaszczyt. Szczególnie w obliczu nieodkrytych muzycznych talentów, których nadal jest tak wiele. Cieszę się, że będę świadkiem narodzin kolejnego głosu Polski! Przyszłego artysty, który niczym himalaista, szturmem zdobędzie szczyty list przebojów. Przygoda zwana skrótowo 'Voice-em' jest także dla mnie wejściem na ośmiotysięcznik w dorobku zawodowym. 

Podczas tej wyprawy, chciałbym każdemu okazać wsparcie, uraczyć dobrym słowem, szczerym uściskiem lub przybić pokrzepiającą piątkę, szczególnie po wręczeniu legendarnej koperty z zaproszeniem do programu. To pewna zawartość mojego ekwipunku podczas tej wyprawy!" - mówił Sikora.

"Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy przychodzi w konkretnym celu. Spełnić marzenie o wielkiej scenie, zmierzyć się z siłą swojego talentu lub posłuchać rad ekspertów, najlepszych z najlepszych, czyli trenerów. To piękne i zarazem przewrotne, że tej jesieni będziemy świadkami wiosny w świecie muzyki, podczas której obudzi się do życia nowa gwiazda estrady!" - dodał.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy