The Voice Kids

Reklama

Ma dla Urbańskiej jedną radę. Jak Cleo komentuje zmiany w "The Voice Kids"?

Zmiany w "The Voice Kids" stały się faktem. Natasza Urbańska w programie zastąpiła wieloletniego trenera Dawida Kwiatkowskiego. Jak roszadę personalną w TVP ocenia Cleo? Wokalistka zabrała głos.

Zmiany w "The Voice Kids" stały się faktem. Natasza Urbańska w programie zastąpiła wieloletniego trenera Dawida Kwiatkowskiego. Jak roszadę personalną w TVP ocenia Cleo? Wokalistka zabrała głos.
Cleo oceniła zmiany w "The Voice Kids" /TVP /Agencja FORUM

Od kilku tygodni zmiany w składzie trenerskim "The Voice Kids" elektryzowały widzów. W obrotowych fotelach nowej edycji show już po raz siódmy zobaczymy uwielbianych przez miliony widzów Tomsona i Barona. Obok nich, po raz szósty, zasiądzie jedna z najbardziej znanych i zapracowanych polskich wokalistek - Cleo.

W trenerskiej loży siódmej edycji "The Voice Kids" zadebiutuje wokalistka, tancerka i aktorka - Natasza Urbańska. Artystka, podobnie jak uczestnicy talent show telewizyjnej Dwójki, pierwsze muzyczne kroki stawiała jako dziecko. 

Reklama

"Tych najważniejszych debiutów się nie zapomina. Miałam w sobie dziecięcą odwagę, radość z tego, że mogę tańczyć i podekscytowanie już po, że się podobało. Dźwięk braw był dla mnie oszałamiający. To buduje na lata. Chwaląca publiczność była jak rodzice chwalący postępy w szkole. To wielka nagroda dla małej dziewczynki, która kochała tańczyć" - mówi Natasza Urbańska wspominając emocje związane z jej pierwszymi scenicznymi występami. 

Urbańska zapowiada, jak będzie wyglądał jej udział w "The Voice Kids"

Wokalistka nie ukrywa, że nowa rola jest niezwykle ekscytująca. 

"Mam w sobie dużo ciepła, cierpliwości i wyrozumiałości. To dało mi macierzyństwo. Uwielbiam młodych artystów, mają w sobie dziecięcą niewinność i prawdę. To najpiękniejsze w młodym człowieku. Moja córka już wie, że chce stać na scenie więc ma ode mnie pełne wsparcie. Rola mamy to najważniejsza z ról w moim życiu" - wyjaśnia 

Natasza Urbańska zdradzając przy okazji, jaką trenerką zamierza być w "The Voice Kids":

"Chcę być największym oparciem dla moich podopiecznych. Bo właśnie w tym momencie ich życia to ja będę 'drugą mamą' i osobą, która weźmie je za rękę i da narzędzia do budowania dalszej drogi. Chcę zarazić je pasją do sceny, pokażę też może parę kroków (śmiech). Najważniejsze dla mnie to stworzyć fajne relacje z uczestnikami - kiedy pojawia się zaufanie, obawy znikają. Razem pracujemy na sukces. Czuję ogromną odpowiedzialność, natomiast jestem świadoma swojego warsztatu, wiedzy i obycia scenicznego więc świadomie przyjęłam zaproszenie do programu. Nie mogę się doczekać!" - dodaje artystka.

Cleo komentuje zmiany w "The Voice Kids"

Zapytana o nową trenerkę została też Cleo. Oto, co powiedziała o nowej koleżance w składzie.

"Ja za to kocham ten program za to, że on jest rodzinny i pomimo tego, że my sobie w nim ‘rywalizujemy’ i dokuczamy troszeczkę, to jednak wszystko przebiega w bardzo rodzinnej atmosferze. Znając Nataszę, która jest bardzo ciepłą i pozytywną osobą, myślę, że będzie bardzo fajnie" - komentowała zapytana przez TVP.

Jaką radę trenerka miała dla wokalistki?  "Chyba być sobą. Dzieciaki lubią naturalność, spontaniczność i one też takie są, w związku z czym my tę energię od nich też bierzemy" - stwierdziła.

Nową, siódmą edycję "The Voice Kids" widzowie będą mogli oglądać na antenie TVP2 wiosną 2024 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cleo | The Voice Kids | Natasza Urbańska | Dawid Kwiatkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama