Must Be The Music
Reklama

Tomasz Kowalski miał wypadek. Zwycięzca "Must Be The Music" walczy o życie

Laureat czwartej edycji "Must Be The Music" Tomasz Kowalski miał wypadek na motocyklu i walczy o życie.

"W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, któremu uległ Tomasz "Kowal" Kowalski w dniu 08.06.2014 r. informujemy, że Tomek przebywa obecnie w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny" - taki wpis pojawił się na oficjalnym facebookowym profilu wokalisty.

"Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe oraz poszanowanie prywatności Tomka jak i Rodziny. Na bieżąco będziemy informować o stanie Tomka" - czytamy we wpisie podpisanym przez rodzinę Tomasza Kowalskiego i muzyków jego zespołu FBB.

Katowicka "Gazeta Wyborcza" podaje, że do wypadku doszło w niedzielę (8 czerwca) wieczorem na głównej drodze w Dobroszycach, gminie w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim. Jadący na motocyklu Tomasz Kowalski zderzył się z samochodem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo. Wokalista w szpitalu przeszedł poważną operację.

Reklama

W związku z wypadkiem odwołano czerwcowe spektakle "Skazanego na bluesa", wystawianego przez Teatr Śląski. W sztuce reżyserowanej przez Arkadiusza Jakubika Kowalski grał główną rolę Ryszarda Riedla, nieżyjącego wokalisty Dżemu. Odwołano także najbliższy koncert FBB.

Zobacz teledysk "Sen" Tomasza Kowalskiego i FBB:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kowalski & FBB | wypadku | Tomasz Kowalski | wypadek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy