Mam talent
Reklama

"Mam talent": Odrzucony Pan Savyan odpowiada Julii Wieniawie. Pokazał wideo

W gronie 40 półfinalistów "Mam talent" nie znalazł się ostatecznie Pan Savyan, autor wiralowego hitu "W kolorku amaretto". Wokalista w mediach społecznościowych zestawił pytanie krytykującej go Julii Wieniawy z nagraniami ze swoich koncertów.

W gronie 40 półfinalistów "Mam talent" nie znalazł się ostatecznie Pan Savyan, autor wiralowego hitu "W kolorku amaretto". Wokalista w mediach społecznościowych zestawił pytanie krytykującej go Julii Wieniawy z nagraniami ze swoich koncertów.
Pan Savyan odpadł z "Mam talent" /Michał Woźniak /East News

Występ Pana Savyana w programie "Mam talent" wywołał spore emocje. Gwiazdor polskiej sieci ostatnich miesięcy oraz niedoszły uczestnik Eurowizji 2024 przed jurorami wykonał swój wiralowy hit "W kolorku amaretto" (sprawdź). Oryginalny teledysk ma ponad 2,1 mln odsłon.

Piosenka uczestnika szczególnie nie przypadła do gustu Julii Wieniawie, która porównała ją do disco polo. Mocno niezadowolona była też Agnieszka Chylińska, która z zażenowania odwracała głowę. Obie jurorki chciały przerwać występ uczestnika, wciskając czerwony przycisk. Ostatecznie Chylińska zmieniła zdanie, głosując na "tak".

Reklama

"Mam talent": Pan Savyan odpowiada Julii Wieniawie

"Zastanawiam się, jaki jest twój odbiorca tej muzyki" - ten fragment wypowiedzi Julii Wieniawy z programu Pan Savyan zestawił z nagraniami ze swoich koncertów, na których licznie obecna publiczność chóralnie śpiewa z nim jego piosenki.

"To dość filozoficzne pytanie... Nadchodzące spotkania w poszukiwaniu odpowiedzi: 20.04 Sopot, klub Joy; 27.04 Kraków, klub Diva" - napisał wokalista, zapraszając na swoje nadchodzące występy.

Wpis na Instagramie pojawił się tego samego dnia, kiedy w "Mam talent" ogłoszono listę 40 półfinalistów. Pana Savyana ostatecznie zabrakło w tym gronie, co mocno zdziwiło internautów i widzów show TVN-u.

"Julia może czas zastanowić się trochę nad tym jaki jest Twój odbiorca i gdzie on w ogóle jest. pan Savyan nie musi szukać publiczności, my na niego czekaliśmy", "Ciekawy jestem jaki jest odbiorca jej muzyki", "Odbiorca jest człowiekiem, który chce się bawić i nie ma kija w dupie. W przeciwieństwie do pani Julii :)", "Nie przejmuj się, dajesz czadu, a ta pani się nie zna" - czytamy w komentarzach zachwyconych fanów, wśród których znaleźli się m.in. Julia Kamińska i KaCeZet.

Pan Savyan obecnie promuje nowy singel "Retrogradacja Merkurego" (sprawdź!).

Kim jest Pan Savyan? "W kolorku amaretto" to hit internetu

Pan Savyan to piosenkarz i komik, który wyróżnia się w gatunku komediowego popu. Swoją karierę rozpoczął w Polsce w 2023 roku (wcześniej występował m.in. w ukraińskim "Mam talent") i pomimo faktu, że polski nie jest jego językiem ojczystym, jego nagrania z TikToka zdobywają miliony odsłon. Na tej platformie ma ponad 41 tys. obserwujących, a jego nagrania zebrały prawie 900 tys. polubień. Jak sam zaznacza, jego celem jest występ na PGE Narodowym w Warszawie.

Wokalista pochodzi z Białorusi, a kilka ostatnich lat spędził w Kijowie (Ukraina). Jego babcia od strony ojca miała polskie pochodzenie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pan Savyan | Mam Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy