Reklama

Zobacz historię miłosną Eweliny Lisowskiej!

Na naszych stronach możecie już zobaczyć debiutancki teledysk Eweliny Lisowskiej, finalistki "X Factora". Klip powstał do przebojowej piosenki "Nieodporny rozum".

Teledysk powstał m.in. w Porcie Miejskim we Wrocławiu oraz na jednym z wiaduktów kolejowych w okolicach miasta. Główną rolę w klipie odegrała sama Ewelina wraz z modelem - Dawidem Auguścikiem. Reżyserii obrazu podjął się Dariusz Szermanowicz - producent Grupy #13.

Reklama

Zobacz klip Eweliny Lisowskiej:

Sprawdź tekst piosenki "Nieodporny rozum" w serwisie Teksciory.pl!

Debiutancki singel Eweliny Lisowskiej okazał się prawdziwym muzycznym fenomenem tych wakacji. Mimo, że dopiero od niedawna nagranie można usłyszeć w ogólnopolskich stacjach radiowych, utwór od 2 tygodni jest najczęściej oglądanym materiałem video z kategorii Muzyka w polskim YouTube. Codziennie słucha go na tym portalu ponad 100 tys. osób, a liczba wyświetleń utworu zbliża się już do 2,5 miliona.

Przypomnijmy, że piosenka pochodzi z wydanej na początku sierpnia solowej EP-ki zatytułowanej po prostu "Ewelina Lisowska". To zapowiedź pełnometrażowego albumu, ale na razie nie wiadomo jeszcze kiedy można się go spodziewać.

Zawartość muzyczna EP-ki to pop-rock, różniący się od cięższych klimatów, które Lisowska wykonuje ze swoim posthardcore'owym zespołem Nurth.

- Dla mnie było oczywistym posunięciem by nagrać coś w odmiennym stylu niż dotychczas. Nie lubię gdy ktoś krytykuje mnie tylko ze względu na to, że nie lubi danego nurtu muzycznego, nie lubię się szufladkować. Nie lubię się ograniczać. Uważam, że każdy powinien wyjść poza schematy - podkreśla.

Ewelina Lisowska występowała w drugiej edycji programu "X Factor". Zaszła najdalej spośród solowych wokalistek. Podopieczna Tatiany Okupnik odpadła z show tuż przed finałowym odcinkiem. Wcześniej Lisowska dała się poznać w "Mam talent".

Posłuchaj piosenek Eweliny Lisowskiej z jej EP-ki w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje