Reklama

Zamieszanie w amerykańskim "Idolu"

Producenci amerykańskiej edycji programu "Idol", który bije za Oceanem rekordy oglądalności, mają spory problem do rozwiązania. Coraz bardziej pogłębiają się animozje pomiędzy jurorami Simonem Cowellem i Paulą Abdul. Tymczasem w Polsce jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się przesłuchania do drugiej części programu, który zaprezentuje telewizja "Polsat".

Cowell i Abdul często się kłócą i wbrew pozorom nie jest to wcale przewidziane w scenariuszu. Sytuacja jest o tyle poważna, że oboje swoje pretensje wyrażają także poza programem. Do akcji musieli więc wkroczyć producenci programu, którzy stanowczo nakazali im pogodzenie się.

Reklama

Nie mając wyboru, jurorzy musieli na chwilę zakopać 'topór wojenny'.

"Byli bardzo zdenerwowani tym, że bez przerwy się kłócimy. Kazali nam załagodzić całą sytuację. Zgodziłem się. Paula czasami jest naprawdę kochana, ale chwilami doprowadza mnie do szału" - powiedział Simon Cowell, który również w Wielkiej Brytanii uchodził za konfliktowego i niesprawiedliwego jurora.

Tymczasem trwają już przygotowania do realizacji drugiej części programu "Idol" w Polsce. Oficjalnie wiadomo, że nowych uczestników show poznamy po raz pierwszy 6 października. Na ten dzień telewizja Polsat zaplanowała bowiem emisję pierwszego odcinka "Idola 2".

Natomiast castingi do drugiej edycji polskiego "Idola" odbędą się:

17.08 - Gdynia, hotel "Nadmorski" ul. Ejsmonda 2. Początek o godzinie 10:00,
24.08 - Poznań,
31.08 -Wrocław,
07.09 - Kraków,
13 i 14.09 - Warszawa.

Na castingi mogą się zgłosić osoby, które ukończyły 16 lat, ale mają nie więcej niż 28.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: edycji | idole | telewizja | Polsat | zamieszanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje