Reklama

Zagrobelny nie kłamie

W sobotę, 29 marca, od godziny 18.00, Łukasz Zagrobelny będzie gościem internetowej stacji radiowej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl), a od godz. 19 będziecie mogli porozmawiać z nim na czacie.

W życiu Łukasza w ostatnim czasie dużo się dzieje - po sukcesie singla "Nieprawda" na festiwalu w Sopocie przyszedł czas na solowy debiut "Myśli warte słów". Niedawno został zaproszony do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", a nagrany przez niego duet z Eweliną Flintą "Nie kłam, że kochasz mnie" właśnie podbija listy przebojów.

Reklama

Wspomniana piosenka pochodzi z filmu "Nie kłam kochanie", który w piątek, 28 marca, wszedł na ekrany kin.

- Bardzo zależało mi, by nagrać kiedyś piosenkę z Eweliną. Uważam, że świetnie razem brzmimy, w refrenie wręcz jak jeden głos. Poza tym, fajnego klimatu i smaczku dodaje piosence akordeon - jeden z moich ulubionych instrumentów, na którym zresztą grałem przez wiele lat - opowiada Łukasz w rozmowie z INTERIA.PL.

Na pewno "Nie kłam, że kochasz mnie" pojawi się podczas programu z udziałem Łukasza Zagrobelnego w internetowej stacji radiowej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl). Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 29 marca, o godz. 18.00.

Godzinę później, o 19.00 z Łukaszem będziecie mogli porozmawiać na czacie. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz teledyski Łukasza Zagrobelnego na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: marca | RMF | Łukasz | Nie | Łukasz Zagrobelny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje