Reklama

Reklama

X-Trans: Klip w 3D za 100 tysięcy zł

Disco-popowa formacja X-Trans prezentuje swoje zmienione muzyczno-wizualne oblicze: sprawdźcie klip do piosenki "Tak jak chcę".

X-Trans na początku swojej działalności tworzył muzykę określaną przez siebie polskie disco & dance. Z tamtego okresu pochodzą discopolowe przeboje "Impreza", "Lot" czy "Moja wina". Obecnie, po zmianach składu, duet tworzą Tomek i wokalistka Dorota.

Grupa postanowiła "diametralnie" zmienić swój wizerunek sceniczny. Po 8 miesiącach przerwy poświęconych na prace nad klipem pojawił się teledysk do piosenki "Tak jak chcę", zapowiadający nowy materiał X-Trans.

Produkcją klipu zajęło się illuminationfilmstudio. To ekipa, która specjalizuje się w wyszukanych technikach produkcyjnych w dziedzinie wideo do wielu produkcji filmowych w Hollywood.

Klip został wykonany w technice 3D oraz z użyciem nowych patentów wizualnych jego producentów. Nieoficjalnie mówi się, że produkcja teledysku do "Tak jak chcę" pochłonęła ok. 100 tysięcy zł.

Reklama

Zespół zapowiada, że to dopiero początek "prawdziwej jazdy muzyczno-wizualnej". Na przygotowywanej płycie X-Trans mają pojawić się zarówno polskie jak i angielskie utwory.

Zobacz teledysk do piosenki "Tak jak chcę"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy