Reklama

"X Factor": Emocjonalny występ 13-latki. Płakała jak bóbr

Zmagająca się z przeziębieniem i z własnymi emocjami 13-letnia Beatrice Miller odpadła z amerykańskiego "X Factor" po pełnym łez występie.

Obdarzona szorstkim, rockowym wokalem Beatrice Miller była jednym z objawień drugiej edycji amerykańskiego "X Factor". Jednak 13-latka okazała się mało wytrzymała psychicznie, nerwy ją zjadały, na dodatek zaczął jej wysiadać głos.

Reklama

Z odcinka na odcinek Beatrice otrzymywała coraz mniej głosów od telewidzów. W końcu jurorzy zdecydowali o odesłaniu jej do domu.

Walcząc jeszcze o przetrwanie, Beatrice zaśpiewała utwór "White Flag" Dido i był to jeden z najbardziej emocjonalnych występów w historii programu. Miller, śpiewając tę piosenkę, zdawała sobie sprawę, że będzie musiała pożegnać się z programem - jej głos był w fatalnym stanie w wyniku nadmiernej eksploatacji i przeziębienia, które się przy okazji przypałętało.

W trakcie wykonywania utworu 13-latka praktycznie cały czas płakała.

Simon Cowell, który zagłosował za eliminacją Beatrice, podkreślał, że "X Factor" ewidentnie wykańcza ją psychicznie i że to "nie jest jeszcze jej czas".

Po ogłoszeniu decyzji o odesłaniu Beatrice do domu swoją podopieczną czule pocieszała Britney Spears.

Zobacz zapłakany występ Beatrice Miller:


Czytaj także:

Rewelacyjna 13-latka zaśpiewała przebój z "Titanica"

Poważne kłopoty "X Factor"

Britney Spears wciąż chce być jurorką

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The X Factor | USA | Britney Spears | Simon Cowell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje