Reklama

Wyczerpana gwiazda w szpitalu

Wokalistka Amelle Berrabah z zespołu Sugababes trafiła do szpitala.

Według diagnozy lekarzy, brytyjska piosenkarka jest wyczerpana fizycznie i psychicznie. Na zdrowiu Amelle odbiły się ostatnie perturbacje w zespole. Przypomnijmy, że Berrabah miała opuścić Sugagbabes. Ostatecznie z girlsbandu odeszła ponoć skonfliktowana z Amelle Keisha Buchanan.

Reklama

Po tym zamieszaniu Berrabah otrzymała liczne pogróżki od fanów Keishy. Dodajmy, że Buchanan była założycielką Sugababes i ostatnią wokalistką z oryginalnego składu.

Keishę zastąpiła Jade Ewen, która reprezentowała Wielką Brytanię podczas ostatniej Eurowizji. Już w nowym składzie Sugababes nakręciły w Los Angeles teledysk do nowego przeboju "About A Girl".

Posłuchaj "About A Girl":

Ostatnie zdarzenia tak mocno odbiły się na kondycji Berrabah, że osłabiona piosenkarka musiała zgłosić się do lekarza. Wyczerpanej wokalistce zaordynowano co najmniej kilkutygodniowy odpoczynek.

"Niestety, Amelle został zmuszona przez lekarzy do odpoczęcia od stresu związanego z pracą. Ostatnie wydarzenia w grupie i dołączenie do zespołu Jade odcisnęły piętno na Amelle, która jest wyczerpana psychicznie i fizycznie" - oświadczył przedstawiciel Sugababes.

"Przez następne kilka tygodni Amelle pozostanie pod opieką lekarzy w jednej z prywatnych klinik w Europie, gdzie będzie mogła wypocząć. Pozostałe wokalistki, Heidi Range i Jade Ewen, rozumieją tą decyzję i wspierają Amelle" - dodał rzecznik girlsbandu.

Zespół został zmuszony do odwołania koncertów w Niemczech i w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj również:

Fani ją znienawidzili

Zobacz teledyski Sugababes na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sugababes | 'Gwiazdy' | piosenkarka | wokalistka | Amelle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje