Reklama

W co wierzy Paulla?

- Uważam, że każdy z nas może mieć to, czego chce i to, o czym marzy - mówi INTERIA.PL Paulla, która tylko u nas prezentuje swój najnowszy teledysk do piosenki "Dwa słowa dla życia".

Zobacz nowy klip Paulli!

Reklama

Utwór "Dwa słowa dla życia" promuje specjalną, dwupłytową reedycję debiutanckiej płyty Paulli. "Nigdy nie mów zawsze" ukazała się w grudniu 2008 roku. Dzięki pochodzącym z tego wydawnictwa przebojom "Prosto w serce", "Kolęda dla Ciebie" czy "Od dziś" Paulina Ignasiak (tak w rzeczywistości nazywa się Paulla) w czerwcu triumfowała w konkursie Trendy na festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Dodatkowo na tej imprezie otrzymała nagrodę dziennikarzy.

Na początku października debiutantka zdobyła także platynę za sprzedaż ponad 30 tysięcy egzemplarzy "Nigdy nie mów zawsze".

- Byłam tym bardzo zaskoczona, ale pozytywnie - komentuje dla nas Paulla.

Na reedycji poza oryginalnymi piosenkami znalazło się pięć dodatkowych, nowych utworów. Ich autorem jest Adam Konkol (założyciel zespołu Łzy), z którym piosenkarka była kiedyś prywatnie związana.

Paulla bardzo się ucieszyła, że do promocji reedycji wybrano właśnie balladę "Dwa słowa dla życia".

- Strasznie mi się spodobał aranż i produkcja Witka Karolaka. Trafił w sedno. Zrobił w tej piosence wszystko, co chciałam, żeby zrobił, nie porozumiewając się ze mną wcześniej - opowiada INTERIA.PL wokalistka.

- To jest piosenka, z którą się kompletnie, totalnie utożsamiam - przyznaje. Mówi, że ten utwór jest dla niej szczególny, bo powstał na samym początku i miał być zamieszczona już na pierwszej edycji płyty. Ostatecznie do tego nie doszło, ponieważ wraz z muzykami nie miała wówczas pomysłu na dobry aranż.

Zobacz materiał wideo z planu klipu "Dwa słowa dla życia" Paulli:

- "Dwa słowa dla życia" mówi o czymś, w co ja wierzę, czyli o tym, w jaki sposób postępuję w życiu. "Twoje życie w twoich rękach jest, obiecaj sobie, że nigdy nie poddasz się" - to dla mnie bardzo ważne. Uważam, że każdy z nas może mieć to, czego chce i to o czym marzy. Trzeba tylko naprawdę tego chcieć, do tego dążyć i w to wierzyć - zapewnia Paulla.

W utworze "Dwa słowa dla życia" wokalistka śpiewa o tym, że miłość jest najważniejsza, lecz trzeba także skupić się na sobie, co bywa trudne.

Czytaj także:

Platynowa Paulla wznawia

Posłuchaj piosenek Paulli w serwisie Muzzo.pl

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulla | niewierzący | wierząca | życia | że każdy | Paulina Ignasiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje