Reklama

Taylor Swift przeprasza, że zerwała

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Back To December" Taylor Swift. To utwór, w którym wokalistka przeprasza swojego byłego chłopaka.

Piosenka pochodzi z albumu "Speak Now" - trzeciego w dorobku 21-letniej Amerykanki. Płyta ukazała się w listopadzie 2010 roku.

Reklama

"Nigdy wcześniej nie odczuwałam konieczności, by kogoś przeprosić w piosence. Ale przez ostatnie dwa lata wydarzyło się tak wiele, to były bardzo cenne lekcje. Czasami uczysz się czegoś, kiedy jest już za późno. To przeprosiny za to, że byłam zbyt beztroska i lekkomyślna" - opowiada Taylor Swift.

Fani i dziennikarze szybko domyślili się, że tekst adresowany jest do Taylora Lautnera, z którym Swift spotykała się w 2009 roku. Wokalistka zerwała z aktorem właśnie w grudniu - nawiązuje do tego tytuł utworu.

Młoda gwiazda nie chciała potwierdzić, że chodzi o Lautnera. Z tekstu piosenki dowiadujemy się, że Swift żałuje rozstania i całą winę bierze na siebie.

Singel dotarł na 6. miejsce zestawienia "Billboard Hot 100", dobrze radził sobie również na listach przebojów w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

Zobacz teledysk do utworu "Back To December"!

Zobacz więcej klipów Taylor Swift

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Speak Now | Taylor Swift | Taylor Lautner | Taylor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje