Reklama

Scarlett Johansson debiutuje

19 maja ukaże się debiutancki album aktorki Scarlett Johansson zatytułowany "Anywhere I Lay My Head". Płyta zawiera przeróbki utworów Toma Waitsa.

Dziennikarz "New York Magazine", który miał już okazję płyty wysłuchać, napisał, że jest to "najlepszy album w historii nagrany przez aktorkę".

Reklama

"Ta dziewczyna potrafi śpiewać. Oczywiście, nie tak jak Waits - to byłoby niemożliwe, a nawet niestosowne" - czytamy w magazynie.

"Anywhere I Lay My Heard" to oryginalne aranżacje i specyficzny głos Johansson, który budzi sporo kontrowersji. Jedni krytycy śmieją się, że brzmi męsko, a skala jej wokalu to dwie nuty, inni uważają, że głos aktorki jest magnetyczny, niecodzienny i intrygujący.

Płytę promuje singel "Falling Down", w którym gościnnie wystąpił David Bowie będący pod wrażeniem muzycznej wrażliwości Johansson, czemu wielokrotnie dawał wyraz w wywiadach.

"Piosenki to wspaniałe, naprawdę świetnie utwory Toma Waitsa. A wykonania Scarlett są mistyczne i nawet lepsze od oryginałów" - ekscytował się muzyk.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | scarlett johansson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje