Reklama

Rihanna wyrównała rekord

Rihanna wyrównała w końcu rekord dekady w ilości tygodni spędzonych na 1. miejscu angielskiej listy sprzedaży singli, należący do duetu Gnarls Barkley. Jej singel "Umbrella" prowadzi w zestawieniu dziewiąty tydzień z rzędu.

Kolejnym singlem, który w ciągu ostatnich dwóch miesięcy musi uznać wyższość Rihanny, jest "Big Girls Don't Cry" Fergie. Utwór ten awansuje z pozycji 8. na 2.

Reklama

Z 2. na 3. przesuwa się Kate Nash z "Foundations".

Najwyżej notowana nowość zajmuje 4. lokatę. Jest to "The Way I Are" rapera i czołowego producenta r'n'b Timbalanda, nagrany z udziałem Keri Hilson.

Dzięki sklepowej premierze aż z 23. na 5. awansuje niezależny rockowy zespół Arctic Monkeys z "Fluorescent Adolescent".

O trzy miejsca spadają single "When You're Gone" Avril Lavigne na 6., "Do You Know (The Ping Pong Song)" Enrique Iglesiasa na 7. oraz "Worried About Ray" grupy The Hoosiers na 8.

Kolejnym singlem awansującym do pierwszej dziesiątki jest "Teenagers" alternatywnej formacji My Chemical Romance, który wykonał skok z pozycji 16. na 9.

Z miejsca 7. na 10. spada "Soulmate" Natashy Bedingfield.

Na liście sprzedaży płyt od razu na samym szczycie zadebiutował pierwszy album niezależnej rockowej grupy The Enemy "We'll Live And Die In These Towns".

Tak więc tylko 2. pozycją musi nacieszyć się inna premiera, "Our Love To Admire" alternatywnej formacji Interpol.

Na podium wciąż utrzymuje się supergrupa The Traveling Wilburys z trzypłytowym boxem "Collection", który tym razem przesuwa się z miejsca 2. na 3.

Lider ostatniego notowania, duet The Chemical Brothers, zajmuje 5. lokatę z "We Are The Night".

BBC Radio 1

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihannie | rekord | Rihanna | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje