Reklama

Paulla potrzebuje pomocy

Debiutująca wokalistka Paulla na swoim profilu w serwisie Muzzo.pl opublikowała fragmenty swojego pierwszego albumu "Nigdy nie mów zawsze". Teraz możecie zdecydować, który utwór trafi na singla.

Dysponująca 5-oktawowym głosem Paulla naprawdę nazywa się Paulina Ignasiak. Choć "Nigdy nie mów zawsze" to jej debiut, już wcześniej dała się poznać na muzycznej scenie.

Reklama

Z sukcesami brała udział w takich programach i konkursach, jak m.in. "Śpiewać każdy może" (II nagroda), "Szansa na sukces" (także udział w koncertach jubileuszowych), "Idol" (finał w 2002 roku) czy "Jestem jaki jestem" (II miejsce w konkursie "Drzwi do kariery", zorganizowanym przez Michała Wiśniewskiego).

Brała również udział w konkursie na nową wokalistkę grupy Blue Cafe. Twórcą materiału (muzyka i teksty) jest Adam Konkol, lider i gitarzysta grupy Łzy, a prywatnie partner Paulli. Wokalistka i muzyk poznali się podczas pracy nad tym albumem, a wkrótce zostali parą także prywatnie.

"Jak się domyślacie, bardzo lubię wszystkie utwory na tej płycie i pewnie dlatego mam duży dylemat, nie wiem która piosenka powinna zostać wybrana do promocji jako drugi singel" - pisze Paulla na swoim profilu w serwisie Muzzo.pl.

Pierwszą piosenką zapowiadającą album została "Od dziś".

"Proszę Was oceniajcie utwory i pomóżcie mi wybrać kolejny singel. Wasza opinia jest dla mnie najcenniejsza!" - podkreśla Paulla.

Sprawdź jej piosenki na Muzzo.pl.

Oto szczegóły płyty "Nigdy nie mów zawsze":

1. "I Prosto W Serce"
2. "Już Wiem (I Gdyby Ktoś)"
3. "Pamiętaj O Mnie, Gdy Mnie Już Nie Będzie"
4. "Od Dziś"
5. "Słowem Będę"
6. "Jak Się Masz, Jak Ci Mija Życie?"
7. "Tak Mało O Życiu..."
8. "Jestem Kim"
9. "Ja I Ty, Ty I Ja"
10. "Jak Nigdy"
11. "Kolęda Dla Ciebie"
12. "Jeden Dzień Dla Miłości"
13. "I Gdyby Ktoś Zapytał Mnie".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulla | wokalistka | Nie | Paulina Ignasiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje