Reklama

Paulla, czyli sukces na całego

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Tak mało o życiu" Paulli.

Przypomnijmy, że wszystkie dotychczasowe klipy Paulli cieszyły się ogromną popularnością wśród naszych użytkowników.

Reklama

Utwór "Tak mało o życiu" to kompozycja Adama Konkola - byłego partnera wokalistki (ostatnio para jest w stanie medialnej wojny). Piosenka pochodzi z albumu "Nigdy nie mów zawsze", pierwszego w dorobku Paulli. Płyta ukazała się w listopadzie 2008 roku. Choć premiera przeszła bez echa, sukces promujących ją singli wywindował album w rankingach sprzedaży. Dziś Paulla może się pochwalić potrójną platyną.

Paulla tak naprawdę nazywa się Paulina Ignasiak. Urodziła się w 1979 roku w Pleszewie. Występowała w licznych konkursach wokalnych, w tym tych telewizyjnych. Była w "Drzwiach do kariery" Michała Wiśniewskiego, śpiewała także w "Szansie na sukces" i w "Idolu".

Przez wiele lat uparcie dążyła do sukcesu, a ten... nie nadchodził. Paulla wyznała niedawno, że był taki okres, kiedy ostro oszczędzała nawet na jedzeniu. "Często stawiałam na stole makaron z dżemem. Ale przyszła też chwila, kiedy został mi stary chleb, margaryna i jakaś najtańsza herbata" - wspominała na łamach "Vivy".

Marzenie o karierze scenicznej z prawdziwego zdarzenia zaczęło się spełniać stosunkowo późno, ale gdy sukces wreszcie nadszedł, to nadszedł na całego.

Zobacz teledyski Paulli na stronach INTERIA.PL.

Sprawdź profil wokalistki w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulla | cały | Paulina Ignasiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje