Reklama

Odwyk Amy Winehouse

Gwiazda soulu Amy Winehouse poleciała z mężem do Stanów Zjednoczonych na odwyk.

Jak donosi brytyjski tabloid "The Mirror", Amy Winehouse szuka w Ameryce wraz z mężem, Blakem Fielderem-Civilem, pomocy w ich uzależnieniu od narkotyków.

Reklama

W środę 8 sierpnia artystka trafiła do szpitala w Londynie po tym, jak przez trzy dni pod rząd piła alkohol i zażywała narkotyki.

Pomimo dotychczasowego odmawiania zapisania się na odwyk, po kilku odwołanych koncertach, w tym także przed występami zespołu The Rolling Stones, Amy Winehouse wybrała jednak leczenie.

W swoim największym przeboju "Rehab" Winehouse również zarzekała się, że nie trafi na tytułowy odwyk. Teledysk do tego utworu możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

Był to pierwszy singel z drugiego albumu wokalistki, "Back To Black", który na całym świecie kupiło już ponad 3 miliony osób.

Klip "Rehab" otrzymał właśnie trzy nominacje do najbardziej prestiżowych nagród wyróżniających teledyski, czyli MTV Video Music Awards. Winehouse nominowano jako najlepszą debiutantkę, wokalistkę, a także w najważniejszej kategorii, czyli za najlepszy wideoklip roku.

Zobacz teledyski Amy Winehouse na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Amy Winehouse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje