Reklama

Niezdecydowana Paulla

Zakończyło się głosowanie na kolejny singel z debiutanckiej płyty Paulli. Jak się okazuje, największą liczbę głosów otrzymały równocześnie dwie piosenki!

Przypomnijmy, że dysponująca 5-oktawowym głosem Paulla naprawdę nazywa się Paulina Ignasiak. Choć "Nigdy nie mów zawsze" to jej debiut, już wcześniej dała się poznać na muzycznej scenie.

Reklama

Z sukcesami brała udział w takich programach i konkursach, jak m.in. "Śpiewać każdy może" (II nagroda), "Szansa na sukces" (także udział w koncertach jubileuszowych), "Idol" (finał w 2002 roku) czy "Jestem jaki jestem" (II miejsce w konkursie "Drzwi do kariery", zorganizowanym przez Michała Wiśniewskiego).

Brała również udział w konkursie na nową wokalistkę grupy Blue Cafe. Twórcą materiału (muzyka i teksty) jest Adam Konkol, lider i gitarzysta grupy Łzy, a prywatnie partner Paulli. Wokalistka i muzyk poznali się podczas pracy nad tym albumem, a wkrótce zostali parą także prywatnie.

Niedawno Paulla poprosiła internautów o pomoc w wyborze kolejnej piosenki promującej "Nigdy nie mów zawsze".

- Bardzo dziękuje Wam za głosowanie na kolejny singel z mojej płyty "Nigdy nie mów zawsze" - piosenkarka za pośrednictwem INTERIA.PL zwraca się do internautów.

- Najbardziej cieszy mnie, że tak wiele osób odwiedziło mój profil w serwisie Muzzo.pl. Liczba odwiedzających wygląda naprawdę imponująco! Dziękuje Wam kochani! - mówi Paulla.

- Cieszę się też, że wszystkie utwory spotkały się z waszym pozytywnym przyjęciem. Wybór utworów "Tak mało o życiu" oraz "Ty i ja, ja i ty" - każdy z nich otrzymał największa i równą liczbę głosów - nie jest dla mnie zaskakujący, to także jedne z moich ulubionych piosenek - powiedziała nam wokalistka.

Paulla obiecała, że już wkrótce poinformuje swoich fanów za pośrednictwem INTERIA.PL, który z powyższych utworów stanie się kolejnym singlem. Piosenkarka sama wciąż nie może się zdecydować na który przebój postawić!

Na profilu Paulli w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać fragmentów albumu "Nigdy nie mów zawsze".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulla | piosenki | głosowanie | Paulina Ignasiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje