Reklama

"My Słowianie" w wersji rugby. Jak na was działa jajo? (wideo)

Na swoim facebookowym profilu Donatan opublikował kolejną przeróbkę jego przeboju z Cleo - "My Słowianie".

Przypomnijmy, że "My Słowianie" to pierwszy wspólny singel hiphopowego producenta Donatana i wokalistki Cleo. Opublikowany na początku listopada 2013 r. teledysk z seksownymi Słowiankami zanotował już ponad 34 mln odtworzeń.

Reklama

W sieci błyskawicznie pojawiło się mnóstwo przeróbek i parodii. Do najpopularniejszych należy "My Słowianie - Parodia (Odpowiedź mężczyzn)" autorstwa "szejków internetu" z grupy V-Unit, ale powstały też m.in. wersje metalowe, rock'n'rollowe, reggae'owe, a nawet w wykonaniu strażaków z OSP Szopienice.

Teraz Donatan udostępnił parodię "My rugbystki Lechii Gdańsk" w wykonaniu Dagny Westfeld z drużyny RC Ladies Lechia Gdańsk.

"My, rugbystki, wiemy, jak jajo na nas działa" - tak rozpoczyna się przeróbka "My Słowianie".

"No talentu do śpiewania nie mam :) Ale i tak dobrze się przy tym bawimy :)" - nie ukrywa Dagna Westfeld w komentarzu do wpisu Donatana. Wcześniej Dagna nagrała "rugbową" wersję "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend.

"Utwór został oczywiście przerobiony na klimat rugbowy i jego cel był czysto rozrywkowy. Nikt nie spodziewał się jednak takiego hitu" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

"Gratulujemy Dadze rosnącej popularności, jednocześnie mając nadzieję, że nie zrezygnuje ze ścieżki sportowej na rzecz piosenkarskiej sławy" - to z kolei wpis na facebookowym profilu RC Ladies Lechia Gdańsk.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Donatan | My Słowianie | cover

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje