Reklama

Musical o Kylie Minogue

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo doczekamy się premiery musicalu, który w całości oparty zostanie o wątki z życia Kylie Minogue, popularnej australijskiej wokalistki. Spektakl ma mieć swoją premierę w styczniu 2003 roku, podczas imprezy "Gay And Lesbian Cultural Festival", która odbędzie się wtedy w Melbourne.

Prace nad musicalem trwają już od jakiegoś czasu, ale dotąd nie było wiadomo, czy zostanie on pokazany publicznie. Ponieważ jednak scenariusz i jego ogólną formę zaakceptowała sama Kylie, stało się jasne, że spektakl trafi na teatralne deski.

Reklama

"Jesteśmy bardzo ciekawi końcowego efektu i nie możemy doczekać się premiery, a zostało jeszcze sporo czasu. Musical ma roboczy tytuł I Should Be So Lucky i scenariusz naprawdę nam się podoba" - powiedział Michael Gudinsky, współpracujący z wokalistką jako tour menedżer.

W przedstawieniu wykorzystanych zostanie około 20 piosenek Kylie Minogue, a swoją formułą ma ono przypominać musical "We Will Rock You", oparty na twórczości grupy Queen.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spektakl | musical | kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje