Reklama

Mikołajkowe "Koncertowe Lato"

Na trzy weekendy przed pożegnaniem z "Koncertowym Latem" objazdowa impreza po letnich kurortach, organizowana przez radio RMF FM i tygodnik "Naj" we współpracy z telewizją Polsat i pod patronatem medialnym INTERIA.PL, trafiła do Mikołajek.

Na zakończenie koncertowego wieczoru wystąpił Ryszard Rynkowski. Od razu przywitały go gromkie brawa i okrzyki licznie zgromadzonej na Stadionie Miejskim publiczności.

Reklama

Wokalista, wraz z zespołem, przygotował mieszankę swoich niezapomnianych przebojów. "Za młodzi, za starzy", "Kamień", "Dary losu", "Ten typ tak ma" i "Dziewczyny lubią brąz" to tylko niektóre z nich. Nie trzeba było długo czekać, by w górze pojawił się las rąk, a publiczność dała się porwać dźwiękom płynącym ze sceny.

Zobacz galerię zdjęć z koncertu Ryszarda Rynkowskiego.

Wcześniej scenę opanował kabaret OT.TO, przy którego piosenkach z powodzeniem bawiły się zarówno dzieci jak i dojrzała publiczność "Koncertowego Lata". "Faceci w czerni" - jak ich nazwała Katarzyna Nazarewicz - wywoływali u publiczności salwy gromkiego śmiechu i jak się okazało, sprowadzili do Mikołajek słońce.

Muzycznie, rozpoczęli od piosenki "To już lato", która dała początek typowemu dla OT.TO miksowi wakacyjnych przebojów. Na scenie w Mikołajkach można było usłyszeć takie przeboje kabaretu jak "Zasmażka", "Ciułała", czy "Jak ja kocham cię". Nie zabrakło też "firmowego" mini koncertu życzeń.

Publiczność jednak nie chciała tak łatwo wypuścić OT.TO ze sceny. Nie obyło się bez bisowania.

Zobacz zdjęcia Kabaretu OT.TO w Mikołajkach.

O dobre humory publiczności, mimo kapryśnej aury, dbali od samego początku prowadzący: redaktor naczelna tygodnika "Naj" Katarzyna Nazarewicz i Marek Rusinek. Po krótkiej "rozgrzewce" publiczności na scenie rozległo się: "Do mnie, do mnie, do mnie załoganci!". To znak, że "Koncertowe Lato" się zaczęło a najmłodsi doczekali się występu swojego ulubieńca - Pana Yapy. Jak zawsze rzucał na lewo i prawo nagrody dla najgłośniejszych "załogantów". Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnie odśpiewanego "Rapu Pana Yapy" i konkursu na najlepszego rapera.

Zobacz zdjęcia z "Koncertowego Lata" w Mikołajkach!

Oczywiście oprócz atrakcji muzycznych na uczestników "Koncertowego Lata" czekały także różnego rodzaju zabawy i konkursy dla całych rodzin. Z niektórych atrakcji korzystała reporterka RMF. Posłuchaj:

Tradycyjnie już podczas Koncertowego Lata fotoreporterzy portalu INTERIA.PL wykonali uczestnikom imprezy serię zdjęć, które - po połączeniu - utworzą tzw. MegaFotę, czyli dużą panoramiczną fotografię o wysokiej rozdzielczości.

Dzięki mechanizmowi, umożliwiającemu powiększanie i przesuwanie prezentowanych zdjęć, uczestnicy koncertów będą mogli odnaleźć na fotografii siebie lub swoich bliskich oraz ściągnąć zdjęcie na dysk swego komputera.

Jeśli nie macie planów na niedzielne popołudnie przybywajcie do Giżycka. Tam, na placu Piłsudskiego wystąpią dla was Krzysztof Kiljański i Kayah.

Zapraszamy do naszego specjalnego serwisu "Koncertowe Lato", gdzie znajdziecie m.in. relacje z wcześniejszych imprez i galerie zdjęć.

Zobacz teledyski Ryszarda Rynkowskiego, KayahKrzysztofa Kiljańskiego na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: RMF | galeria | publiczność | radio RMF FM | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje