Reklama

Michał Wiśniewski o Smoleńsku: "To był błąd pilota"

Wokalista Michał Wiśniewski komentuje kontrowersje związane z katastrofą smoleńską i krytykuje rewelacje badającego przyczyny wypadku parlamentarnego zespołu Antoniego Macierewicza.

W obszernej rozmowie z TVP Info znany z grupy Ich Troje piosenkarz Michał Wiśniewski podzielił się własną opinią na temat przyczyny katastrofy smoleńskiej.

Artysta przyznał, że śmieszą go kolejne sensacyjne doniesienia na temat rzekomej przyczyny tragicznego wypadku, które głoszone są przez zespół Antoniego Macierewicza.

"Mnie to śmieszy. Przepraszam, to bardzo delikatne sprawy, ale komunikatem otwartym powiem w ten sposób, mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale taka jest prawda - pilot popełnił błąd" - zaznaczył Michał Wiśniewski, który sam ma również uprawnienia lotnicze.

"[Pilot] nie miał prawa tego zrobić, zszedł poniżej minimów, zaryzykował i zginęło 96 osób. Tyle na ten temat" - stwierdził wokalista.

Reklama

"Pana Macierewicza nie mogę traktować na poważnie, mam nadzieję, że większość osób nie traktuje go tak. Każdy pilot powie, jak było" - kontynuował.

"Prawo lotnicze jest krwią pisane, nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy" - zakończył Michał Wiśniewski.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadku | katastrofa w Smoleńsku | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy