Reklama

Michael Jackson: Biletów brak!

Wszystkie bilety na koncerty Michaela Jacksona zostały sprzedane!

Około 500 tys. udostępnionych w piątek (13 marca) biletów na kilkadziesiąt koncertów Michaela Jacksona w Londynie rozeszło się w ciągu kilku godzin - poinformowali organizatorzy.

Reklama

Fani Jacksona z kilkugodzinnym wyprzedzeniem ustawili się przed budynkiem, gdzie rano rozpoczęto sprzedaż biletów. Niektórzy koczowali przed wejściem całą noc. Setki tysięcy wielbicieli jego talentu próbowało kupić bilety na około 50 koncertów Jacksona przez telefon.

Organizator AEG Live, który początkowo planował 10 koncertów, a potem podniósł ich liczbę do 44, w piątek ogłosił, że sprzedano już wszystkie bilety na około 50 terminów - od 8 lipca do 12 lutego 2010 r.

Na stronie piosenkarza napisano, że ma on dać 49 koncertów.

W czwartek (12 marca) w przedsprzedaży rozeszło się dalszych 360 tys. biletów. Za pośrednictwem strony internetowej organizatorów kupowano 333 bilety w ciągu minuty, powodując nawet na jakiś czas jej blokadę.

"Nie dość, że te koncerty są bezprecedensowe, to jeszcze te rekordy nigdy nie zostaną pobite - oświadczył właściciel AEG Live Randy Phillips.

"Wiedzieliśmy, że te występy przejdą do historii branży, ale mamy do czynienia z prawdziwym zjawiskiem kulturalnym" - dodał.

Kilka minut po zakończeniu sprzedaży bilety oferowano już w jednym z internetowych serwisów aukcyjnych nawet za 1500 funtów za sztukę.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncerty | Michael | Michael Jackson | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje