Maximuss z Sarą na Eurowizję

Śpiewająca blogerka Sara May nie składa broni i po raz kolejny próbuje swoich sił w polskich preselekcjach do Eurowizji. Tym razem w roli gościa u Maximussa, tarnowskiego wokalisty i tancerza.

Maximuss zgłosił taneczny utwór "Spin My Ride" do którego zaprosił Sarę May, która wcześniej bezskutecznie zgłaszała swoje propozycje.

Reklama

Tarnowski wokalista, tancerz i muzyk naprawdę nazywa się Jakub Jerzy Łabno. Nazywany jest "polskim Patrickiem Swayze", gdyż wygrał w konkursie na sobowtóra tego zmarłego niedawno aktora - czytamy w serwisie eurowizja.org, skupiającym fanów Eurowizji.

Występował w grupie tanecznej "Volt" Agustina Egurroli w "Tańcu z gwiazdami". W 2002 roku znalazł się w głównej setce uczestników programu "Idol".

Maximuss od 2006 roku pracuje nad debiutanckim albumem - próbek z tego materiału możecie posłuchać na jego profilu w serwisie Muzzo.pl.

Posłuchaj eurowizyjnej propozycji Maximussa i Sary May:

Jak podoba się Wam ten utwór? Czy Waszym zdaniem Maximus wraz z Sarą May ma szanse w polskich preselekcjach do Eurowizji? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Czytaj także:

Eurowizja: Tylko Polacy

Nasty Ladies na Eurowizję. Posłuchaj!

Sara: Lidia Kopania była mdła

Posłuchaj piosenek Sary w serwisie Muzzo.pl

Zobacz teledyski Sary May na stronach INTERIA.PL.

Dowiedz się więcej na temat: Maximuss | utwór | eurowizja | muzyka | Eurowizja | Sara | Sara May

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje