Reklama

Madonna prowokuje w męskim wydaniu "Vogue'a"

Madonna znów prowokuje. Odważna sesja zdjęciowa 55-letniej artystki ozdobiła najnowsze wydanie "L'Uomo Vogue" - magazynu mody... dla panów . Z okładki gwiazda spogląda odziana w męski garnitur, a wewnątrz numeru prezentuje swoje kobiece wdzięki.

Madonna przed obiektywem fotograficznym swego wieloletniego współpracownika Toma Munro (reżyserował m.in. jej teledysk "Give It 2 Me") stawiła się w trzyczęściowym garniturze i krawacie od Armaniego, które później zamieniła na skórzany gorset i kabaretki. Na jednym z ujęć gwiazda pojawia się na czworakach i z odsłoniętą piersią.

Reklama

Widok Madonny w prowokacyjnej pozie i kusym stroju nie dziwi już nikogo. Zaskakuje jednak to, że 55-latka nadal używa swego ciała jako... manifestu artystycznego.

Wywiad i sesja zdjęciowa we włoskim magazynie "L'Uomo Vogue" jest częścią strategii promocyjnej zarówno inicjatywy Art For Freedom, jak i nadchodzącej płyty Madonny roboczo zatytułowanej "Rebel Heart". 55-letnia artystka swoimi działaniami chce zachęcić odbiorców do twórczej walki o lepszy świat. W jej pojęciu każdy człowiek jest chodzącym dziełem sztuki, który wpływa na losy otoczenia.

"Przyzwalając na to, by zdominowały nas wielkie korporacje, godząc się jedynie na to, co jest powszechnie akceptowalne, niszczymy swoją sztukę i wszystko to, co sprawia, że jest wyjątkowa" - wyjaśnia Madonna na łamach pisma.

Artystka powołała w ub. roku do życia multimedialną platformę Art For Freedom, kierowaną do wszystkich tych, którzy nie godzą się na wtłaczanie w ramy i sprzeciwiają się ogólnie przyjętym normom. Za pomocą obrazów i dźwięków tysiące ludzi z najdalszych zakątków globu tworzą swój świat idealny.

Numer "L'Uomo Vogue" z Madonną na okładce już trafił do kiosków. Nowej płyty artystki w sklepach spodziewać się można dopiero jesienią. Madonna wciąż pracuje nad premierowymi utworami; w studiu wspomagają ją m.in. szwedzki didżej Avicii, brytyjska wokalistka Natalia Kills oraz amerykański producent Diplo.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prowokuje | Madonna | vogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje