Reklama

Kukulska: Tak musiało być

W połowie grudnia w warszawskim Skorupka Sushi Cafe Natalia Kukulska spotkała się ze swoimi fanami. Wokalistka w kameralnym gronie sympatyków z różnych stron Polski świętowała status Złotej płyty dla "Sexi Flexi".

Pod koniec listopada ukazała się specjalna edycja albumu "Sexi Flexi" składająca się z dwóch CD i jednego DVD. Na drugim CD znalazły się 3 nowe piosenki z polskimi tekstami Natalii oraz wiele remiksów singlowych utworów. O klubowy charakter brzmień zadbali DJ'e - Envee, Seb Skalski, Dustplastic i Mado Dago.

Reklama

Z kolei na DVD znaleźć można teledyski i materiały z planów klipów ("Sexi Flexi", "Pół na pół" i "Fantasies"), program "MTV Cribes", z którego można się dowiedzieć, jak mieszka Natalia. Na płycie znalazł się również nakręcony specjalnie na tą okazję film odsłaniający kulisy pracy nad "Sexi Flexi", trasy koncertowej, sesji zdjęciowej czy występów na Wembley (podczas London Live) i Viva Comet - wszystko oczami Natalii.

Na pamiątkę spotkania Natalia wręczyła fanom ekskluzywnego singla z nigdzie nie publikowaną akustyczną wersją piosenki "Tak musiało być".

Po rozmowach, wspólnych zdjęciach zlicytowano 10 fotografii Natalii autorstwa Wojtka Wojtczaka, które wcześniej stworzyły galerię w zaprzyjaźnionej z Natalią Skorupka Sushi Cafe. Dochód z tej licytacji przekazany zostanie na wylosowany przez artystkę Rodzinny Dom Dziecka w Osieku (woj. Pomorskie).

W obecnej chwili Natalia Kukulska przygotowuje się do koncertu sylwestrowego na krakowskim Rynku. Zapowiada też pracę nad nowym albumem, który ma ukazać się już w 2009 roku.

Sprawdź profil Natalii Kukulskiej w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mus | skorupka | natalia | sushi | Natalia Kukulska | Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje