Reklama

Kindla: Zespół zawieszony, wokalista solo

Po 15 latach działalności pop-rockowy zespół Kindla zawiesza działalność na czas nieokreślony. Wokalista Marcin Kindla tymczasem pracuje nad solowym albumem.

Stojący na czele grupy bracia Marcin i Robert Kindla podkreślają, że decyzja o zawieszeniu działalności była "niezwykle trudna, ale konieczna".

Reklama

W lutym pojawi się reedycja ostatniej płyty "Nowy dzień", na której znajdzie się również koncert DVD, zarejestrowany w listopadzie 2009 roku. Wydawnictwo będzie swoistym podsumowaniem działalności grupy. Tym samym proroczo brzmi tytuł ostatniego singla - "Koniec".

Robert nie zdradził jeszcze swoich planów, natomiast Marcin pracuje nad swoim solowym albumem. Płyta ukaże się w 2011 roku, a pierwszy singel pojawi się w rozgłośniach radiowych wczesną wiosną.

Obecnie wokalista Kindla intensywnie przygotowuje się do koncertów z nowymi muzykami. Repertuar występów obejmie część utworów znanych z płyt Kindla, ale przede wszystkim będą to premierowe kompozycje.

"Dziękujemy za wsparcie wszystkim sympatykom oraz osobom, które prezentowały naszą muzykę prze ostatnich 10 lat. To niezwykle trudny moment, ale i bardzo ekscytujący, bo otwierający nowy rozdział mojej muzycznej egzystencji. Dziękuję w imieniu całego zespołu za wszystkie wyrazy sympatii. Do zobaczenia i usłyszenia już wkrótce" - napisał Marcin Kindla.

Posłuchaj piosenek Kindla w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski zespołu na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kindla | NAD | marcin | zawieszony | Kindla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje