Reklama

Kariera Nicka Sincklera nabiera rozpędu

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk znanego z "Fabryki gwiazd" Amerykanina Nicka Sincklera do piosenki "Chapter One". To kolejny, po Natalii Lesz i Feel, podopieczny Dariusza Krupy.

Piosenkę skomponował Filip Siejka, a słowa napisal Henryk Szymański - ceniony reżyser i producent filmowy i reklamowy; nakręcił ponad 150 reklam polskich i zagranicznych. Henryk Szymański jest również autorem i producentem wideoklipu.

Reklama

Autorem zdjęć do "Chapter One" jest Marek Rajca - operator kamery w trzech filmach Romana Polanskiego (m.in. w "Pianiście"). Był również szwenkierem przy produkcji "Listy Schindlera".

"Chapter One" to liryczna piosenka o rozstaniach, przemijaniu i o tym, że każdy koniec stanowi otwarcie kolejnego rozdziału. Tekst piosenki porusza dobrze znany każdemu z nas wątek relacji z drugą osobą. Uzmysławia, że w życiu nic nie jest trwałe, w tym uczucia. Mówi też o tym, że nie można się zmierzyć z mijającym czasem, który nieubłaganie "podmywa" trwałość więzów pomiędzy dwojgiem ludzi.

Refleksyjna piosenka zachęca do tego, przerzucać kartki naszej własnej historii, czerpiąc z życia to, co nam szczodrze podsuwa. Bo życie jest jak księga - ma rozdziały...

Dodajmy, że Nick Sinckler (przeprowadził się jakiś czas temu do Polski) zaprezentuje się podczas koncertu "trendy" na festiwalu TOPtrendy 2010; show z udziałem Nicka oraz m.in. Natalii Lesz czy HooDoo Band zaplanowany jest na sobotę (29 maja).

Zobacz teledysk do piosenki "Chapter One"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: one | piosenki | kariera | Nick | Nick Sinckler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje