Reklama

Just 4 zamiast Just 5?

Grzegorz Kopala opuścił grupę Just 5, poświęcając się solowej karierze. Pozostali członkowie najsłynniejszego polskiego boysbandu zaprzeczają, jakoby miało to oznaczać koniec zespołu.

Popularny zespół nie będzie musiał jednak zmieniać nazwy na Just 4, bowiem Grzegorza zastąpi nowy wokalista, którego nazwisko utrzymywane jest jeszcze w tajemnicy. Wiadomo tylko, że razem z Robertem, Danielem, Shadim i Bartkiem przygotowuje już materiał na kolejny, czwarty album Just 5, następcę dość chłodno przyjętej płyty "Cienie wielkich miast".

Reklama

Jak pozostała czwórka zareagowała na decyzję Kopali o opuszczeniu zespołu? "Cieszę się, że rozstaliśmy się z Grzesiem w tak przyjacielski sposób. Rozumiem i szanuję jego decyzję o rozpoczęciu solowej kariery" - powiedział Robert. "Każdy ma prawo decydować o swoim życiu. Mam tylko nadzieję, że nowy wokalista będzie tak dobrym kumplem jak Grzegorz" - dodał Shadi.

"Wiedziałem, że podejmując decyzję o odejściu z zespołu, ponoszę ryzyko. Ale nie mogłem już dłużej zwlekać, musiałem zacząć działać" - uzasadnia swoje posunięcie Grzegorz Kopala, sprawca całego zamieszania. Jego pierwsza solowa płyta, zawierająca miły dla ucha, popowy materiał, już powstaje. Wokalista nie chciał jednak zdradzić przybliżonej daty premiery, ani nazwy firmy, która wyda album.

Bravo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Just 5 | grzegorz | nazwy | wokalista | Grzegorz Kopala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje