Reklama

Isis będzie Polką!

Amerykańska wokalistka Isis Gee, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji, powiedziała, że przyjmie nasze obywatelstwo.

Po zwycięstwie Isis Gee w konkursie "Piosenka dla Europy 2008" pojawiły się głosy, że powinniśmy promować polskich wokalistów na Eurowizji. Najdobitniej dała wyraz tym opiniom rywalizująca z Isis Natasza Urbańska, która ze sceny powiedziała "Dość obcych!".

Reklama

"Staram się być Polką i czuć tak jak Polacy. Mam wprawdzie na razie tylko amerykańskie obywatelstwo, ale będę się także ubiegać o polski paszport" - powiedziała Isis w rozmowie z dwutygodnikiem "Party".

Isis Gee naprawdę nazywa się Tamara Diane Wimer. Po wyjściu za mąż przyjęła nazwisko Gołębiowska. W 2004 roku poślubiła Adama Gołębiowskiego i za nim przyjechała do Polski. Od tego czasu razem mieszkają pod Warszawą.

"Stworzyliśmy z Adamem zaciszny, przytulny dom. Mamy przyjaciół, a przede wszystkim siebie. I to jest dla mnie najważniejsze" - podkreśla wokalistka znana również z programu "Taniec z gwiazdami".

Jak doszło do tego, że Isis zdecydowała się wystartować w konkursie "Piosenka dla Europy"?

"Pod koniec zeszłego roku otrzymałam bardzo dużo maili od fanów z całej Polski, którzy namawiali mnie do wzięcia udziału w tym konkursie. Zainteresowałam się jego historią. Fakt, że tak dużo osób pokładało we mnie nadzieję, że mogę na nim reprezentować Polskę, był dla mnie niezwykle wzruszający. Postanowiłam zgłosić piosenkę, która była mi najbliższa i nad którą pracowałam wiele miesięcy" - podsumowuje Isis w rozmowie z "Party".

Wspomniany utwór to ballada "For Life". Według niektórych sondaży ma ona spore szanse na awans do finału Eurowizji w Belgradzie.

Dołącz do grupy fanów Eurowizji w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Isis Gee na stronach INTERIA.PL.

Party

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polka | półki | piosenka | obywatelstwo | wokalistka | Isis Gee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje