Reklama

"Gitarzystka" Patty: Sama się z siebie śmiałam

Angelika Fajcht, modelka znana z roli gitarzystki w "Dzień Dobry TVN", jest zadowolona ze swojego występu. Przyznała, że ma dystans to tego, co się stało i tłumaczy, ze potrafi się z siebie śmiać.

Angelika Fajcht najpierw dała się poznać z programu "Top Model", gdzie pozwoliła dotykać swoich piersi Dawidowi Wolińskiemu. Ostatnio pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" jako gitarzystka Patrycji "Patty" Dłutkiewicz.

Reklama

Internauci szybko zauważyli, że gra była udawana, a w dodatku modelka grała lewą ręką na praworęcznej gitarze. Angelika Fajcht potrafi jednak się z siebie śmiać i ma spory dystans do występu.

"Ja naprawdę mam bardzo duży dystans do siebie, więc sama się z siebie śmiałam. Dużo osób przysyłało mi linki, co też było śmieszne. Ludzie próbowali mnie kopiować, pełno też zdjęć było przerobionych i niektóre były naprawdę bardzo sympatyczne" - mówi Fajcht agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka dodała, że jest bardzo pozytywnie nastawiona do życia.

"Nie przyjmuję do siebie złych komentarzy, które pojawiły się po jej występie u boku Patty. Jestem tak pozytywną osobą, że wszystkie negatywne rzeczy odsuwam od siebie" - mówi Fajcht, która na Facebooku polubiła m.in. prześmiewczy profil "Angelika Fajcht - gitarowy kunszt" (ponad 35 tysięcy fanów).

Zobacz występ Patty w "Dzień dobry TVN":

Dzień Dobry TVN/x-news

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Dzień dobry | Angelika Fajcht | Patty | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje