Reklama

Ewelina Lisowska odpadła z "X Factor"! Szansa dla The Chance

Była pewniakiem do finału, a tymczasem przeszedł holowany przez jurorów zespół The Chance. Mająca problemy z gardłem Ewelina Lisowska, podopieczna Tatiany Okupnik, musiała pożegnać się z programem "X Factor".

Tak jak się spodziewano, Dawid Podsiadło i Marcin Spenner nie mieli problemów ze znalezieniem się w najlepszej trójce drugiej edycji show. Do nich miała według przewidywań dołączyć Ewelina Lisowska, ale...

Reklama

Najmniej głosów telewidzów otrzymały w tym tygodniu tradycyjnie dziewczyny z The Chance, a także Lisowska. Zgodnie ze scenariuszem programu to one zmierzyły się ze sobą w dogrywce. The Chance zaśpiewały przebój "Eye Of The Tiger", a ich koleżanka "Sweet Dreams" Beyonce. O tym, kto przejdzie do finału, mieli zdecydować jurorzy.

Tatiana Okupnik i Czesław Mozil oddali głosy na swoich podopiecznych - Czesław na The Chance, Tatiana na Ewelinę. Decydujące zdanie miał zatem Kuba Wojewódzki.

"Nie mogę być głuchy i ślepy na to, jak niezwykły talent ma ta dziewczyna" - powiedział o Ewelinie Lisowskiej, a następnie wskazał na The Chance! Tym samym Magda, Agnieszka i Monika mają zagwarantowany udział w wielkim finale, który odbędzie się 2 czerwca.

A w finale nie lada gratka - w duetach z uczestnikami wystąpią Katie Melua, Amy MacDonald i zespół Brainstorm.

Zgadzacie się z decyzją Kuby Wojewódzkiego? Czy Ewelina słusznie odpadła z "X Factor"?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje