Eurowizja: Raz czy dwa?

W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "Raz czy dwa - tak w życiu zdarza się" 29-letniego wokalisty Huberta Bisto. To drugie z rzędu podejście do krajowych preselekcji do konkursu Eurowizji.

Hubert Bisto startował do polskich eliminacji rok temu, jednak anglojęzyczna ballada "Time" nie znalazła się w finale, mimo pozytywnych opinii fanów Eurowizji. Teraz wokalista postawił na dynamiczny, zaśpiewany po polsku utwór "Raz czy dwa - tak w życiu zdarza się", który możecie posłuchać w Muzzo.pl.

Reklama

Autorami piosenki są Marek Błaszczyk (muzyka) oraz Piotr Bukartyk (słowa). Warto zaznaczyć, że utwory tej samej pary twórców znalazły się na debiutanckiej płycie wokalisty - "Hubert Bisto śpiewa Bukartyka".

Grający na klawiszach Błaszczyk obecnie występuje w grupie Volver (tworzonej przez Tomka Luberta), a wcześniej grał z Ich Troje i Video.

Bisto brał udział w różnych konkursach i programach muzycznych, jak konkurs Debiutów Opole 2008, konkurs młodych talentów w Wiedniu (Grand Prix), "Szansa na sukces" czy "Droga do gwiazd".

Posłuchaj piosenek Huberta Bisto w Muzzo.pl.

Dołącz do grupy fanów Eurowizji!

Czytaj także:

Eurowizja: Tylko Polacy

Sara May z duchem Eurowizji

Nasty Ladies: Nadają się na Eurowizję?

Dowiedz się więcej na temat: piosenki | muzyka | eurowizja | Eurowizja | Hubert Bisto

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje