Reklama

Elton John: Więcej czasu dla rodziny

Elton John powoli zaczyna wycofywać się z show-biznesu. Brytyjski piosenkarz zapowiedział, że nie będzie już tyle podróżował służbowo i nie będzie dawał tylu koncertów. Ten czas chce poświęcić swojemu partnerowi Davidowi Furnishowi i dwójce dzieci, które razem wychowują.

Para wychowuje 2-letniego Zachary'ego i 8-miesięcznego Elijaha. "Nadszedł moment w moim życiu, w którym koncerty nie sprawiają mi już tyle radości. Postanowiłem ich liczbę zredukować i w całości poświęcić ten czas rodzinie" - powiedział.

Reklama

Zaznaczył jednocześnie, że decyzja jest ostateczna i przemyślana. "Wiem, że jestem uzależniony od muzyki i od pracy. Ale w trakcie trasy koncertowej za bardzo tęsknię" - przyznał.

Wprawdzie nie leży w jego naturze poddawanie się, ale chciałby właśnie podjąć kroki w kierunku bardziej spokojnego i opanowanego życia.

"Pewnego wieczoru usiadłem z Davidem i stwierdziłem, że wystarczy. Zwłaszcza podróże mnie zabijały. Nie mogę dłużej tak żyć. Miałem w ręku wiele bukietów, ale nigdy nie miałem czasu, by powąchać kwiatki, dlatego postanowiłem to zmienić" - powiedział Elton John.

Piosenkarz podkreślił, że rodzina jest dla niego teraz najważniejsza, ale chciałby też w muzyce spróbować nowych rzeczy.

"Oprócz codziennych obowiązków związanych z moimi chłopakami, chciałbym spróbować rzeczy, na które zawsze miałem chęci, ale brakowało czasu. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego" - zapowiedział.

Elton John do tej pory wydał 30 albumów. Sprzedał ponad 350 milionów nagrań, co czyni go jednym z najbardziej uhonorowanych artystów wszech czasów.

W połowie września ukazała się płyta "The Diving Board". Drugim singlem promującym to wydawnictwo został utwór "Mexican Vacation (Kids In The Candlelight)".

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Ognista Birdy przed premierą!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Elton John | david furnish | dzieci | rodzina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje