Reklama

Do boysbandu z castingu

Niedawno w popularnym boysbandzie US5 pojawił się nowy członek, którym został 20-letni Amerykanin Cayce Clayton. Magazyn "Bravo" przeprowadziło ekskluzywny wywiad z całą piątką chłopaków.

Pod koniec sierpnia z US5 odszedł Chris Watrin. Wokalista tłumaczył, że jest w depresji i postanowił odejść z przemysłu muzycznego. Poszukiwania następcy były niezwykle intensywne. W połowie listopada oficjalnie ogłoszono, że nowym członkiem boysbandu został Cayce Clayton z Kalifornii.

Reklama

"Długo zastanawialiśmy się, czy potrzebujemy kogoś nowego. Ale teraz, kiedy Cayce jest już z nami, wiemy, że podjęliśmy dobrą decyzję" - mówi w "Bravo" Richie Stringini.

"Myślę, że Cayce idealnie do nas pasuje. Nie tylko jest utalentowanym i ambitnym facetem, ale też fajnym kumplem" - dodaje Jay Khan.

A jak Cayce trafił do US5? Okazuje się, że wokalista wziął udział w castingu w Los Angeles, ale początkowo nie było wiadomo, do jakiego zespołu. Pokonał półtora tysiąca innych chłopaków!

"Wychowałem się na takich grupach jak 'N Sync i Backstreet Boys, zawsze mnie kręciły. Ale wtedy nawet nie śniłem o tym, że kiedyś trafię do tak popularnego zespołu" - komentuje Cayce.

Obecnie US5 tworzą Izzy Gallegos, Christopher "Richie" Stringini, Jay Khan, Vincent Thomas i Cayce Clayton.

Więcej na temat nowego członka US5 dowiecie się z najnowszego numeru "Brava", w którym znajdziecie specjalny wywiad z całą piątką.

Zobacz teledyski US5 na stronach INTERIA.PL.

Bravo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: castingi | wywiady | boysband | wokalista | US5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje